Don Zombie: A Last Stand Against The Horde ikon

Don Zombie: A Last Stand Against The Horde APK

v1.1.6

Don Zombie, zombilere karşı mücadele edeceğiniz macera dolu bir aksiyon oyunu.


Eski bir asker olan Albay Don ile başlayacağınız zombi mücadelesinde zombi tehdidini yok edene kadar büyük bir savaş veriyorsunuz. Dünyayı etkisi altına alan zombi virüsüne karşı Albay Don savaşmakta çok kararlı. Silahınızı kuşanın ve onunla birlikte savaşmaya başlayın. Oyun temel olarak görev ve bölüm bazlı ilerliyor. Bölümler kısa olsa da yoğun savaş temposu sayesinde oldukça keyifli bir deneyim yaşıyorsunuz.


Albay Don ile birlikte kullanabileceğiniz onlarca silah modeli var. Patlayıcı, tuzaklar ve araçlar da kullanabileceğiniz diğer mühimmatlar arasında. Zombileri yenmek için görevleri tamamlayın, dünyayı kurtarın. Oyunun grafikleri bizce gayet kaliteli. Arcade tarzı geliştirilen grafikler oyunun keyfini de artırıyor. Don Zombie APK dosyasını hemen indirerek Albayla birlikte zombi mücadelesine başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Don Zombie: A Last Stand Against The Horde ekran görüntüleri Don Zombie: A Last Stand Against The Horde ekran görüntüleri Don Zombie: A Last Stand Against The Horde ekran görüntüleri Don Zombie: A Last Stand Against The Horde ekran görüntüleri Don Zombie: A Last Stand Against The Horde ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder