The Walking Zombie 2: Zombie Shooter ikon

The Walking Zombie 2: Zombie Shooter APK

v3.5.12

The Walking Zombie 2: Zombie Shooter Android oyunu ile soluksuz bir zombi savaşı sizleri bekliyor.


Zombi kıyametinden sonra hayatta kalan nadir karakterlerden biri olarak yer alacağınız bu oyunda, zombi virüsüne, kötü patronlara ve dünyayı işgal eden güçlere karşı büyük bir savaşa katılıyorsunuz. Bu savaşın yanında günlük hikaye görevleri ve özel etkinlikler de var. Karakterinizi güçlendirmenizi sağlayan RPG sisteminde ihtiyaç duyacağınız tüm materyalleri buradan elde edebiliyorsunuz.


The Walking Zombie 2 FPS bakış açısı ile geliştirilmiş bir oyun. Yani birinci şahıs karakter gözünden savaşa katılıyor ve tüm aksiyonu hissediyorsunuz. Savaş sırasında kullanabileceğiniz onlarca silah modeli ve el bombası gibi küçük ama etkili silahlar var. Yara aldığınızda ise yiyecek ve güçlendiricilerle kendinizi iyileştirmeniz gerekiyor.


Alda Games ekibinin geliştirdiği The Walking Zombie 2 Zombie Shooter oyunu hem grafik kalitesi hem de başarılı fizik modellemesi ile kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. The Walking Zombie 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek zombi kıyametini durdurmak için savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

The Walking Zombie 2: Zombie Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Walking Zombie 2: Zombie Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
The Walking Zombie 2: Zombie Shooter ekran görüntüleri The Walking Zombie 2: Zombie Shooter ekran görüntüleri The Walking Zombie 2: Zombie Shooter ekran görüntüleri The Walking Zombie 2: Zombie Shooter ekran görüntüleri The Walking Zombie 2: Zombie Shooter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

The Walking Zombie 2 APK yeni güncellemesi ile ana hikayeye yeni görevler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder