Daily Dadish ikon

Daily Dadish APK

v1.0.40

Daily Dadish Açıklama

Daily Dadish APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir platform oyunudur.


Macera odaklı geliştirilen keyifli oyun kurgusuyla dikat çeken Daily Dadish oyununda eğlenceli retro macerası sizleri bekliyor. Kendine özgü oyun yapısına sahip olan bu oyunda yılın her gününe özel yeni bir içerik geliyor. Her gün oynayacağınız bölümü tamamladığınızda seviyeniz de yükseliyor. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, bir güne ait seviyeyi yalnız o gün oynayabilirsiniz. Aksi halde hakkınızı kaybediyorsunuz.


Daily Dadish'te yer alan platform macerasında onlarca zorlu düşmanla karşılaşacaksınız. Bu düşmanlarla mücadelede ise sevimli Dadish karakteri yer alıyor. Yeni ve farklı karakterlerle oynamak isterseniz oyun puanlarını kullanarak bunların kilidini açmanız lazım. Retro platform tarzı oyunları sevenlerin beğenerek oynadığı Daily Dadish içerisinde şu an için 365 seviye var. Az önce dediğimiz gibi her yeni günde yeni bir bölümün ve seviyenin kilidi açılıyor. Bölümleri geçtikçe yeni içerikler ve zorlu görevlerle karşılaşacak, oyunu severek oynayacaksınız.


Android platform oyunları içerisinde kendine özgü kurgusuyla dikkat çeken Daily Dadish tamamen ücretsiz bir Android oyun. Daily Dadish APK dosyasını şimdi indirin ve retro macerasına başlayın. İyi oyunlar.

Daily Dadish ekran görüntüleri Daily Dadish ekran görüntüleri Daily Dadish ekran görüntüleri Daily Dadish ekran görüntüleri Daily Dadish ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.40

GeliştiriciThomas K Young

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.03.2023 - 13:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 146 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11323

GÜVENLİKİndireceğiniz Daily Dadish APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.thomasyoung.dailydadish

APK imzası: b654eff170b3e9e457fbb2d2004cbc914a1f2c57

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder