Call Of Battlefield - FPS ikon

Call Of Battlefield - FPS APK

v2.3

Call Of Battlefield, FPS tabanlı geliştirilen bir Android savaş oyunudur.


Aksiyon dolu kurgusu ile öne çıkan Call Of Battlefield, FPS shooter tarzının hakkını veren başarılı bir yapım. Oyun içerisinde hem tek başınıza hem de takım halinde (COOP) oynayabileceğiniz birçok mod var. Deathmatch, Team Deathmatch, Rehin kurtarma ve Zombi Survival modları oyunun en çok kullanılan modları. İstediğiniz moda katılarak savaşmaya başlayabilirsiniz.


Call Of Battlefield hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabiliyor. Ama özellikle internet üzerinden oynandığında gerçek oyuncularla birlikte savaştığınız için oyun çok daha eğlenceli hale geliyor. Rakiplerinizin stratejisine karşı koymak daha keyifli ve ayrıca seviye ilerlemesi de bu sayede daha hızlı oluyor.


Dodisoft oyun stüdyosunun geliştirdiği bu oyun ücretsiz sunuluyor. FPS tabanlı Android oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Call Of Battlefield APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder