Call Of Battlefield - FPS ikon

Call Of Battlefield - FPS APK

v2.3

Call Of Battlefield - FPS Açıklama

Call Of Battlefield, FPS tabanlı geliştirilen bir Android savaş oyunudur.


Aksiyon dolu kurgusu ile öne çıkan Call Of Battlefield, FPS shooter tarzının hakkını veren başarılı bir yapım. Oyun içerisinde hem tek başınıza hem de takım halinde (COOP) oynayabileceğiniz birçok mod var. Deathmatch, Team Deathmatch, Rehin kurtarma ve Zombi Survival modları oyunun en çok kullanılan modları. İstediğiniz moda katılarak savaşmaya başlayabilirsiniz.


Call Of Battlefield hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabiliyor. Ama özellikle internet üzerinden oynandığında gerçek oyuncularla birlikte savaştığınız için oyun çok daha eğlenceli hale geliyor. Rakiplerinizin stratejisine karşı koymak daha keyifli ve ayrıca seviye ilerlemesi de bu sayede daha hızlı oluyor.


Dodisoft oyun stüdyosunun geliştirdiği bu oyun ücretsiz sunuluyor. FPS tabanlı Android oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Call Of Battlefield APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri Call Of Battlefield - FPS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3

GeliştiriciDodisoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi11.05.2020 - 11:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme15

Dosya boyutu 95.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10393

GÜVENLİKİndireceğiniz Call Of Battlefield - FPS APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dodisoft.cob

APK imzası: d78b48c8cf272ee9debe2d0a986e6984adff51f3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder