Afterpulse - Elite Army ikon

Afterpulse - Elite Army APK

v2.5.2

Afterpulse - Elite Army oyunu ile aksiyon dolu savaşlara katılın.


Elektromanyetik dalganın dünyayı sarsması üzerine başlayan Afterpulse - Elite Army hikayesinde iki taraf birbiriyle kesintisiz savaşlarda çarpışıyor. İyiler ve kötüler olarak yer alan iki takımın da hedefi dünyayı ele geçirmek, ancak iyiler dünyayı kurtarmak isterken; kötüler dünyayı talan etmek istiyor. Bu mücadele kendi tarafınızı seçin ve gerçek zamanlı olarak savaşmaya başlayın.


Gerçekçi grafik yapısıyla oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi sunan Afterpulse'daki tüm savaşlar gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı yürütülüyor. Savaş alanında en iyi silaha ve taktiğe sahip olan takımlar kazanmaya yakın oluyor. Tabancadan av tüfeğine, SMG hafif makineliden roket atara kadar oldukça geniş bir mühimmat seçeneği var. Askerinizi donatın ve savaş alanına çıkın.


Afterpulse - Elite Army grafik kalitesi konsol oyunlarını aratmayacak kadar kaliteli. Yüksek çözünürlüklü grafikler oyunun hem gerçekçiliğini hem de heyecanını sürekli hale getirmeyi başarıyor. Android savaş ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız, Afterpulse - Elite Army kesinlikle denemeniz gereken bir savaş oyunu. Afterpulse - Elite Army APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Afterpulse - Elite Army oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Afterpulse - Elite Army nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Afterpulse - Elite Army APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Afterpulse - Elite Army ekran görüntüleri Afterpulse - Elite Army ekran görüntüleri Afterpulse - Elite Army ekran görüntüleri Afterpulse - Elite Army ekran görüntüleri Afterpulse - Elite Army ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder