Incredible Jack: Koş ve Zıpla ikon

Incredible Jack: Koş ve Zıpla APK

v1.35.6

Incredible Jack: Koş ve Zıpla Açıklama

Incredible Jack: Koş ve Zıpla APK, Android için geliştirilen aksiyon ve eğlence dolu bir platform oyunudur.


Koş, zıpla ve tehlikelerden kurtul. Kahraman Jack ile birlikte oynayacağınız bu oyunda büyük patronlara karşı oynayacak, Jack ile birlikte maceradan maceraya atlayacaksınız. Retro platform tarzında geliştirilen oyundaki temel göreviniz platform üzerinde karşınıza çıkan düşman unsurlarını geçmek. Farklı tehlikeler, tuzaklar ve oyun içi görevlerle oynamaktan keyif alacağınız Incredible Jack sizi heyecana davet ediyor.


Incredible Jack: Koş ve Zıpla oyununda 40'tan fazla seviye bulunuyor. Her biri farklı çevre tasarımına sahip platformlarda puan kazanarak ilerlemeniz şart. Jack'in çocukları tarafından ipucu olsun diye bırakılan altın puanları toplayın, gizli bölümlerdeki hazine ganimetlerini elde ederek oyun puanlarınızı katlayın.


Brainmount oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu Android Aksiyon oyunu tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Incredible Jack: Koş ve Zıpla APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Incredible Jack: Koş ve Zıpla ekran görüntüleri Incredible Jack: Koş ve Zıpla ekran görüntüleri Incredible Jack: Koş ve Zıpla ekran görüntüleri Incredible Jack: Koş ve Zıpla ekran görüntüleri Incredible Jack: Koş ve Zıpla ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.35.6

GeliştiriciBrainMount Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi26 gün önce

Eklenme tarihi26.03.2024 - 18:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 80.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11623

GÜVENLİKİndireceğiniz Incredible Jack: Koş ve Zıpla APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.chillingo.incrediblejack.android.rowgplay1

APK imzası: 6eed6f0283a772db642458a3418c96b01ef807b7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder