Adalet Namluda: Afrin ikon

Adalet Namluda: Afrin

v4.0

Adalet Namluda: Afrin oyunu Zeytin Dalı Operasyonu'na katılarak size verilen görevleri tamamlamaya çalıştığınız başarılı bir aksiyon oyunudur. Adalet Namluda: Afrin APK dosyasını indirerek Türklerin verdiği savaştaki yerinizi hemen alın.

 

Tamamen Türkler tarafından geliştirilen oyunda Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Mavi Bereli ve Bordo Bereli rütbelerini kullanarak savaşlara katılıyor, görevleri tamamlıyorsunuz. Rütbe atlamak için en önemli kriter size verilen görevleri başarıyla tamamlamak. Özellikle kafadan isabet alarak yaptığınız atışlar daha kolay rütbe almanızı ve seviye atlamanızı sağlıyor.

 

Adalet Namluda: Afrin oyununda 9 farklı harita, 4 askeri birlik ve 3 farklı tim (Taarruz, Keskin Nişancı ve Tankçı) görevleri bulunuyor. Görevleri tamamladıkça kazanacağınız puanlarla askerinizin kask, çelik yelek ve kamuflaj gibi eşyalarını değiştirerek özelleştirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Adalet Namluda: Afrin nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adalet Namluda: Afrin APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0

GeliştiriciRigbak

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.09.2018 - 15:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme134465

Dosya boyutu 129 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9009

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 gün önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
Ben neden indiremedim ya
Ziyaretçi19 gün önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
İyi çok güzel
Ziyaretçi1 ay önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
süpeeeerrrrr
Ziyaretçi1 ay önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
oyun play store de ücretli burada deyil fakat oyun bazen yarıda para istiyo bunda öylemi
Ziyaretçi1 ay önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
Hileli değil mi