Adalet Namluda: Afrin ikon

Adalet Namluda: Afrin APK

v4.0

Adalet Namluda: Afrin oyunu Zeytin Dalı Operasyonu'na katılarak size verilen görevleri tamamlamaya çalıştığınız başarılı bir aksiyon oyunudur. Adalet Namluda: Afrin APK dosyasını indirerek Türklerin verdiği savaştaki yerinizi hemen alın.

 

Tamamen Türkler tarafından geliştirilen oyunda Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Mavi Bereli ve Bordo Bereli rütbelerini kullanarak savaşlara katılıyor, görevleri tamamlıyorsunuz. Rütbe atlamak için en önemli kriter size verilen görevleri başarıyla tamamlamak. Özellikle kafadan isabet alarak yaptığınız atışlar daha kolay rütbe almanızı ve seviye atlamanızı sağlıyor.

 

Adalet Namluda: Afrin oyununda 9 farklı harita, 4 askeri birlik ve 3 farklı tim (Taarruz, Keskin Nişancı ve Tankçı) görevleri bulunuyor. Görevleri tamamladıkça kazanacağınız puanlarla askerinizin kask, çelik yelek ve kamuflaj gibi eşyalarını değiştirerek özelleştirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Adalet Namluda: Afrin nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adalet Namluda: Afrin APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri Adalet Namluda: Afrin ekran görüntüleri

Yorumlar

Adalet Namluda: Afrin için toplam 41 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
Bu oyun çok güzel ama demomu ?
Ziyaretçi1 yıl önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
Peki yıldız hilesi para hilesi varmı
Ziyaretçi1 yıl önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
MERHABA BİLGİSAYARDAN OYNANAN OYUNMU
Ziyaretçi1 yıl önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
güvenilirmi arkadaşlar
Ziyaretçi1 yıl önce Adalet Namluda: Afrin v4.0 için
Ben neden indiremedim ya