AXES.io ikon

AXES.io APK

v1.3.19

AXES.io Açıklama

AXES.io, Android için geliştirilen başarılı bir mobile battle royale oyunudur.


Balta savaşları tarzına sahip bir battle royale oyunu olan AXES.io'da hayatta kalmayı başaran son oyuncu savaşı kazanıyor. Bildiğimiz Android battle royale oyunları arasında kendine has yapısıyla öne çıkan oyunda hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynama imkânı var. Çevrimiçi yani internet üzerinden oynadığınızda rakipleriniz gerçek oyunculardan oluşuyor. 2 dakikalık süreye sahip savaşlarda baltanızla birlikte rakiplerinizi yok etmek için mücadele edin ve savaşı kazanın.


AXES.io'da temel savaş aleti balta. 40'tan fazla balta türü silahın yer aldığı oyunda battle royale modundan farklı oyun modları da yer alıyor ve bu sayede gayet geniş bir oyun içeriği sizi karşılıyor. IO tarzıyla geliştirilen oyunda battle royale keyfini yaşamak için AXES.io APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

AXES.io ekran görüntüleri AXES.io ekran görüntüleri AXES.io ekran görüntüleri AXES.io ekran görüntüleri AXES.io ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.19

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi28.08.2019 - 13:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme338

Dosya boyutu 34.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9829

GÜVENLİKİndireceğiniz AXES.io APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.yuriychechulin.throwio

APK imzası: 934346bc08bcbb60aee906231cabad639dbcfa8b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder