Point Blank: Strike ikon

Point Blank: Strike

v2.4.6

Aksiyon dolu FPS oyunu Point Blank Strike'da gerçek zamanlı destansı savaşlar sizleri bekliyor.

 

Gerçek oyunculardan oluşan takımların savaştığı Point Blank: Strike, bilgisayar versiyonuyla kullanıcıların beğenisini kazandıktan sonra mobil cihazlar için yeniden tasarlandı ve uygulama mağazalarındaki yerini aldı. Bilgisayar versiyonunda olduğu gibi, oyun mobil versiyonunda da 4'e 4 takımlardan oluşan FPS savaşları üzerine kurulu. Team Deathmatch isimli bu bu mod haricinde her kullanıcının tek başına savaştığı PvP tarzına sahip Demolition, Emblem Match ve AI Battle modlarıyla da oyunu oynayabiliyorsunuz. FPS modu haricindeki tüm bölümler, silah kullanma konusunda kendinizi geliştirmek için oldukça iyi bir yapıya sahip. FPS savaşlarında yeterili başarılı olamıyorsanız, PvP modlarında oyuna alışabilirsiniz.

 

Point Blank Strike kontrolleri gayet başarılı ve sezgisel olarak yapılabiliyor. Ekranın sağına ve soluna yerleştirilen kontrol tuşları diğer Android FPS oyunlarından daha iyi bir yerleşime sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda kullanılan grafik kalitesi ve FPS savaşını çok iyi şekilde yansıtan animasyonlar oynanış zevkini çok arttırmış. NEXON Company tarafından geliştirilen oyun, ekibin tecrübesini grafik kalitesi ve kontrollerdeki başarısıyla kendisini gösteriyor. 

 

Gerçek zamanlı FPS oyunlarını seviyorsanız Point Blank Strike mutlaka denemeniz gereken aksiyon dolu bir oyun. Küçük boyutlu APK dosyasını indirip kurduktan sonra DATA dosyaları otomatik olarak yüklenmeye başlayacak. Bu yüzden kurulum sırasında Wi-Fi bağlantınız olduğundan emin olun. İyi oyunlar.

Point Blank: Strike ekran görüntüleri Point Blank: Strike ekran görüntüleri Point Blank: Strike ekran görüntüleri Point Blank: Strike ekran görüntüleri Point Blank: Strike ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri.

Artıları

Başarılı FPS kurgusu,

Çeşitli oyun modları,

Yüksek kaliteli grafikler,

Sezgisel ve başarılı kontroller.

Eksileri

Yüksek cihaz donanımı gerektiriyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.6

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi20.12.2017 - 12:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1782

Dosya boyutu 90.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8030

Güvenlik seçicileri
Point Blank: Strike eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Point Blank: Strike versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder