Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu ikon

Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu APK

v1.0.146

Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon, RPG tabanlı geliştirilen fantastik bir Android aksiyon oyunudur.


Gölge karakter ışıltılı Harmonia dünyasında korkunç canavarlara karşı aksiyon dolu bir mücadeleye başlıyor. Zombiler, orklar, cüceler ve mutantlar gibi birçok farklı türde canavara karşı verilen mücadelede karakterinizle birlikte savaşacak, dünyayı kötülükten kurtarmak için fantastik savaşlara katılacaksınız. Oyun, platform tabanlı görünse de oldukça geniş bir harita ile birlikte geliyor. Harmonia dünyasında geçen oyun hikayesinde zırhınızı kuşanacak ve ölümsüz denilen yaratıkları yok etmek için haritada uzun bir yolculuğa çıkacaksınız.


Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu, rol yapma tabanlı geliştirilmiş. Yani, gölge karakterin yetenekleri ve savaş güçleri geliştirilebilir nitelikte. Bunu yapacak olansa tabii ki sizsiniz. Oyun içerisindeki yüzlerce eşya arasından en iyi silah ve malzemeleri seçerek Shadow Knight'ınızı güçlendirmek; yeteneklerini geliştirerek savaştaki şansınızı arttırmak zorundasınız. Karanlık Harmonia ortamında hayatta kalmanın en iyi yolu, karakterinizle birlikte vereceğiniz savaşta yetenekleri doğru kullanmak. Bu yüzden yetenek ve güçleri geliştirmeniz gerekiyor.


Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon, gerçekçi grafikleri ve fantastik oyun hikayesi ile kesinlikle denenmesi gereken bir Android aksiyon oyunu. Shadow Fight serisinde oldukça popüler olan oyunu oynamak için Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu ekran görüntüleri Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu ekran görüntüleri Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu ekran görüntüleri Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu ekran görüntüleri Shadow Knight: Ölümcül Aksiyon RPG oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder