Hills of Steel 2 ikon

Hills of Steel 2 APK

v2.7.0

Hills of Steel 2 Açıklama

Hills of Steel 2 APK, aksiyon dolu tank savaşlarına katılacağınız başarılı bir savaş oyunu.


Fizik tabanlı geliştirilen oyun yapısı ile öne çıkmayı başaran Hills of Steel 2'de gerçek oyunculara karşı aksiyon dolu tank savaşları sizi bekliyor. Gerçek oyunculara karşı vereceğiniz savaşta düşman tanklarını yok etmeye çalışacak ve kendi cephenizi koruyacaksınız. 13 farklı tank modelinin yer aldığı oyunda ilk başta düşük özelliğe sahip bir tankla başlıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde savaşları kazandıkça yeni tankları almanız mümkün oluyor.


Hills of Steel 2'deki savaş haritaları platform tarzına benzer şekilde modellenmiş, bu sayede harita üzerinde düşmanlarınızın konumlarını tespit edebiliyorsunuz. Oyunda rakip tankları hedeflerken yüksek başarı oranına dikkat etmeniz gerekiyor. Atışlarınız başarılı oldukça kazanacağınız puan da artıyor.


Hills of Steel 2'in grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Hills of Steel 2 APK dosyasını hemen indirerek tank savaşlarına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hills of Steel 2 ekran görüntüleri Hills of Steel 2 ekran görüntüleri Hills of Steel 2 ekran görüntüleri Hills of Steel 2 ekran görüntüleri Hills of Steel 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.0

GeliştiriciSuperplus Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi21.04.2021 - 20:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme36

Dosya boyutu 178 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10836

GÜVENLİKİndireceğiniz Hills of Steel 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.superplusgames.hos2

APK imzası: c649fa4a1dd08deda8a96afb5697fb578a76a955

Hills of Steel 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hills of Steel 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder