Tanks Arena io: Craft & Combat ikon

Tanks Arena io: Craft & Combat APK

v1.01.01

Tanks Arena io: Craft & Combat Açıklama

Tanks Arena io APK oyunu ile PvP tabanlı tank savaşlarına katılın.


Çok oyunculu oynanan Tanks Arena oyununda aksiyon dolu tank savaşları sizi bekliyor. Dünyanın her yerinden insanlara karşı oynayacağınız oyunda kendi tankınızın yeteneklerini gösterin ve savaş alanından galip ayrılın. Oyun içerisinde onlarca tank modeli var. Her tankın hasar gücü ve mühimmat kapasitesi farklı. Başlangıç seviyeden ileri seviyeye doğru yükselent tank yeteneklerini özelleştirme seçeneğiniz de var. Yani tankınızın hasar gücünü artırarak savaş alnında daha avantajlı konuma gelebilirsiniz. Panzer, Gerand, Leviathan ve T-34 gibi bilindik tank modelleri savaşmaya hazır. Siz de hazır mısınız?


Tanks Arena oyununun temel özellikleri arasında tankları özelleştirme bulunuyor. Tank parçalarını yükselterek kendi tankınızın gücünü artırabilirsiniz. Her oyuncu kendi tankını özelleştireceği için savaş alanında kimin galip geleceği belirsiz. Bu nedenle kendi tankınızı her zaman en üst seviyede tutmanız gerekiyor. Bunun dışında, oyun temel olarak PvP oyun modunda oynanıyor. Player versus Player oyun modu bildiğiniz gibi gerçek oyunculara karşı birebir oynadığınız bir oyun modu. Android oyun ekosisteminde PvP tabanlı savaş oyunları oldukça popüler. IO tarzıyla geliştirilen Tanks Arena da yüzbinlerce oyuncunun tercihi arasında.


Kaliteli grafikleri ve sürükleyici savaş kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Tanks Arena io: Craft & Combat APK dosyasını hemen indirin ve tankınızı seçerek savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Tanks Arena io: Craft & Combat ekran görüntüleri Tanks Arena io: Craft & Combat ekran görüntüleri Tanks Arena io: Craft & Combat ekran görüntüleri Tanks Arena io: Craft & Combat ekran görüntüleri Tanks Arena io: Craft & Combat ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.01.01

GeliştiriciNOXGAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi28.09.2023 - 15:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme41

Dosya boyutu 97.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11518

GÜVENLİKİndireceğiniz Tanks Arena io: Craft & Combat APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.noxgames.tank.arena.cartoon.pvp

APK imzası: 9f62414d5af150c3a8b2ff77ab28301d54cff5d7

Tanks Arena io: Craft & Combat nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tanks Arena io: Craft & Combat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder