Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ikon

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale APK

v8.7.1

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale Açıklama

Pixel Strike 3D oyunuyla FPS tabanlı savaşlara katılın.


Çok oyunculu (multiplayer) geliştirilen Pixel Strike 3D APK, gerçek oyunculara karşı FPS tabanlı savaşacağınız eğlenceli bir oyun. Battle royale tarzında gerçekleştirilen savaşlarda amacınız hayatta kalmayı başaran son oyuncu olmak. Büyük bir haritada gerçekleşen savaşlarda lootları toplayın ve zafer için savaşın.


Pixel Strike 3D'de tüm savaşlar battle royale tarzında değil. Oyun içerisinde mini savaşlar da mevcut. Üstelik tüm oyunu ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla takım kurarak oynayabilirsiniz. 8-bit tarzında geliştirilmiş grafik modellemesiyle severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Pixel Strike 3D APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.7.1

GeliştiriciVulcron

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi09.05.2021 - 20:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme49

Dosya boyutu 620 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10855

GÜVENLİKİndireceğiniz Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pixellabs.pixelstrike3d

APK imzası: f4ef796835f55b892a8dc6abf1bd102cf09f8f2e

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder