Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ikon

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale APK

v8.7.1

Pixel Strike 3D oyunuyla FPS tabanlı savaşlara katılın.


Çok oyunculu (multiplayer) geliştirilen Pixel Strike 3D APK, gerçek oyunculara karşı FPS tabanlı savaşacağınız eğlenceli bir oyun. Battle royale tarzında gerçekleştirilen savaşlarda amacınız hayatta kalmayı başaran son oyuncu olmak. Büyük bir haritada gerçekleşen savaşlarda lootları toplayın ve zafer için savaşın.


Pixel Strike 3D'de tüm savaşlar battle royale tarzında değil. Oyun içerisinde mini savaşlar da mevcut. Üstelik tüm oyunu ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla takım kurarak oynayabilirsiniz. 8-bit tarzında geliştirilmiş grafik modellemesiyle severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Pixel Strike 3D APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder