Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ikon

Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu APK

v962

Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu Açıklama

Proje Savaşı Mobil, çevrimiçi nişancı savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir Android oyunu.


Proje Savaşı Mobil (PWM) gerçek zamanlı olsa da belli bir hikayeye sahip. Oyun hikayesine göre savaşlar zombi SCUM'ın yayılması üzerine başlıyor. Zombi diyoruz ama oyun aslında bir zombi savaşı değil. Çünkü oyundaki savaşlar gerçek oyuncular tarafından kurulan takımlar arasında yapılıyor.


Takımlardan birisi zombi rolünü yaparken diğer takım zombi takımını yok etmeye çalışan özel harekat biriminden oluşuyor. Savaşlar toplamda 40 oyuncuya kadar genişleyen haritada takımlar en yüksek kill sayısına ulaşmak için kıyasıya çarpıyor. Üstelik savaşlar FPS tarzıyla oynanışa sahip. Yani birinci gözden savaşlara katılıyor ve aksiyonu oldukça yüksek bir şekilde hissediyorsunuz.


Unity sistemiyle geliştirilen Proje Savaşı Mobil yüksek kaliteli grafikleri ve gerçekçi fizik modellemesi ile nişancı oyunlarını seven oyuncular için ideal bir yapım. Proje Savaşı Mobil APK dosyasını ücretsiz indirerek sürükleyici savaşlara katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv962

GeliştiriciGoblin Gamer Company Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi20.03.2020 - 16:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme34

Dosya boyutu 62.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10276

GÜVENLİKİndireceğiniz Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.GoblinGamer.ProjectWar

APK imzası: 97d8fe60e784479452baad7e9897b49882bd62e2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder