Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ikon

Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu APK

v962

Proje Savaşı Mobil, çevrimiçi nişancı savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir Android oyunu.


Proje Savaşı Mobil (PWM) gerçek zamanlı olsa da belli bir hikayeye sahip. Oyun hikayesine göre savaşlar zombi SCUM'ın yayılması üzerine başlıyor. Zombi diyoruz ama oyun aslında bir zombi savaşı değil. Çünkü oyundaki savaşlar gerçek oyuncular tarafından kurulan takımlar arasında yapılıyor.


Takımlardan birisi zombi rolünü yaparken diğer takım zombi takımını yok etmeye çalışan özel harekat biriminden oluşuyor. Savaşlar toplamda 40 oyuncuya kadar genişleyen haritada takımlar en yüksek kill sayısına ulaşmak için kıyasıya çarpıyor. Üstelik savaşlar FPS tarzıyla oynanışa sahip. Yani birinci gözden savaşlara katılıyor ve aksiyonu oldukça yüksek bir şekilde hissediyorsunuz.


Unity sistemiyle geliştirilen Proje Savaşı Mobil yüksek kaliteli grafikleri ve gerçekçi fizik modellemesi ile nişancı oyunlarını seven oyuncular için ideal bir yapım. Proje Savaşı Mobil APK dosyasını ücretsiz indirerek sürükleyici savaşlara katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder