Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare ikon

Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare

v0.040

Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare, Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz sıradışı bir araba savaşı oyunu.


Bildiğiniz gibi çoğu Android savaş oyunu robotlar, tanklar ve askeri birlikler arasında geçiyor. Steel Rage kendine has savaş kurgusuyla bu oyunlar arasından öne çıkmayı başaran sürükleyici bir oyun. Bu oyunda klasik savaş araçları yok; bildiğimiz arabalar silahlarını kuşanıyor ve gerçek oyunculara karşı savaşa başlıyor.


Steel Rage APK dosyasını kurduktan sonra kendi savaş arabanızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Toplamda onlarca araba modeli arasından istediğinizi seçme şansınız var; savaşta göstereceğiniz başarıyla birlikte daha üstün ve güçlü arabaları satın alabilirsiniz. Ayrıca arabanızda kullandığınız silahları da tamamen yenileyebilirsiniz.


GDCompany ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikler, akıcı savaş animasyonları ve hassas kontrolleri ile gayet başarılı bir Android oyun deneyimi sunuyor. Arabaların verdiği sürükleyici savaşa katılmak istiyorsanız Steel Rage APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare ekran görüntüleri Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare ekran görüntüleri Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare ekran görüntüleri Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare ekran görüntüleri Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder