Steel Rage: Mech Cars PvP War ikon

Steel Rage: Mech Cars PvP War APK

v0.182

Steel Rage: Mech Cars PvP War Açıklama

Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare, Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz sıradışı bir araba savaşı oyunu.


Bildiğiniz gibi çoğu Android savaş oyunu robotlar, tanklar ve askeri birlikler arasında geçiyor. Steel Rage kendine has savaş kurgusuyla bu oyunlar arasından öne çıkmayı başaran sürükleyici bir oyun. Bu oyunda klasik savaş araçları yok; bildiğimiz arabalar silahlarını kuşanıyor ve gerçek oyunculara karşı savaşa başlıyor.


Steel Rage APK dosyasını kurduktan sonra kendi savaş arabanızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Toplamda onlarca araba modeli arasından istediğinizi seçme şansınız var; savaşta göstereceğiniz başarıyla birlikte daha üstün ve güçlü arabaları satın alabilirsiniz. Ayrıca arabanızda kullandığınız silahları da tamamen yenileyebilirsiniz.


GDCompany ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikler, akıcı savaş animasyonları ve hassas kontrolleri ile gayet başarılı bir Android oyun deneyimi sunuyor. Arabaların verdiği sürükleyici savaşa katılmak istiyorsanız Steel Rage APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Steel Rage APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Steel Rage: Mech Cars PvP War ekran görüntüleri Steel Rage: Mech Cars PvP War ekran görüntüleri Steel Rage: Mech Cars PvP War ekran görüntüleri Steel Rage: Mech Cars PvP War ekran görüntüleri Steel Rage: Mech Cars PvP War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.182

GeliştiriciGDCompany

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.12.2019 - 13:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme172

Dosya boyutu 170 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10042

GÜVENLİKİndireceğiniz Steel Rage: Mech Cars PvP War APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gdcompany.robocars.shooterwarfare

APK imzası: 0393a8b697f80d76543ed02d46bfe8e004485f34

Steel Rage: Mech Cars PvP War eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Steel Rage: Mech Cars PvP War versiyonları:
  • 1. Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare v0.040

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

8 kullanıcı oyuna göre

Steel Rage: Mech Cars PvP War için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Steel Rage: Robot Cars PvP Shooter Warfare v0.040 için
idare eder