Special Forces Group 2 ikon

Special Forces Group 2 APK

v4.21

Special Forces Group 2 Açıklama

3D görüntü kalitesiyle alan savuşmasını konu alan Special Forces Group 2 oyunu, ister bot ile isterseniz internet üzerinden arkadaş veya diğer oyuncularla birlikte ekip çatışması yaşatıyor.


Özel kuvvetler timi ve teröristler olarak iki grubun olduğu oyunda hangisinde yer alacağınızı siz seçiyorsunuz. 5 farklı çatışma modunun yer aldığı Special Forces, 23 harita ve onlarca yüksek tahrip gücüne sahip silah sayesinde çok farklı atfosferlere sürüklüyor sizi.Özellikle haritaların gerçekçi çevre tasarımı ve dinamik oyuncu görüntüleri oyuna çok fantastik bir hava katıyor.


Counter Strike benzeri bir senaryoyla kullanıcıların karşısına çıkan Special Forces tamamen ücretsiz ve Android 4.0 üzeri versiyona sahip cihazlarda çalışıyor. Special Forces Group 2 APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun kurulumu için lütfen aşağıdaki 'nasıl kurulur?' notuna dikkat edin.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Special Forces Group 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Special Forces Group 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Special Forces Group 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Special Forces Group 2 ekran görüntüleri Special Forces Group 2 ekran görüntüleri Special Forces Group 2 ekran görüntüleri Special Forces Group 2 ekran görüntüleri Special Forces Group 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Special Forces Group 2 APK son sürüm güncellemesinde oyun stabilitesi geliştirilmiş.

Yorumlar

Special Forces Group 2 için toplam 37 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Special Forces Group 2 v3.8 için
Abi yoruma geri yanıt verirsen sevinirim . "Oyunun kurulu nasıl oluyor apk dosyayı yok abi bu data dosyası oluyor"
Ziyaretçi3 yıl önce Special Forces Group 2 v3.8 için
Yüklenirse hep bu siteden yüklerim
Ziyaretçi4 yıl önce Special Forces Group 2 v3.8 için
%100 güzel cepde de aptoide de çok güzel. Play store'dan iniyor burdan kolayca indiriyorum.Tavsiye ederim.Pixel gun 3d'değide burdan indiriyorum burdan girmek istemiyorsanız herhangi bir cihazınıza indirebilirsiniz.Oyunu %100 beğenirsiniz sevinirim.Oyunu yapan kişide adamın dibi helal olsun.Vay be
Ziyaretçi4 yıl önce Special Forces Group 2 v3.7 için
Oluyo abi oleeeeyyy işallah açılır ve abi sen roblox u bide block city wars ı hileli çıkarırmısın lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ziyaretçi4 yıl önce Special Forces Group 2 v3.7 için
Oyun çok guzel