Pocket Troops: Mini Ordu ikon

Pocket Troops: Mini Ordu APK

v1.24.8

Pocket Troops: Mini Ordu ikonik askerlerin savaştağı eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

 

Kendi ordunuzu kurup başladığınız oyunda tamamen deneyimsiz olan askerler sizin elinizde tam bir savaş makinesine dövüşecek ve gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele edecekler. Oyundaki en önemli göreviniz, ordunuzu kontrol edeceğiniz strateji. Sıra tabanlı geliştireceğiniz strateji ile düşman askerlerini yok etmeye hazırlanın.

 

Stratejinizi geniş bir açıdan geliştirebilmeniz için sniper, topçu, komando, öncü ve piyade gibi çok farklı askeri sınıflar bulunuyor. Bu sınıflarda yer alan askerleri savaş alanında stratejinize uygun bir şekilde yerleştirebilirseniz, savaştaki işiniz kolaylaşıyor. Tabii başarı olmanın bir şartı da düşmanın size karşı uygulayacağı stratejiyi çökertmek. Önden göndereceğiniz casus askerler düşman birlikleriyle ilgili bilgileri toplamanızı sağlıyor, bu sayede stratejinizi düşman birliklerine göre geliştirebiliyorsunuz.

 

Pocket Troops: Mini Ordu askerleri ikonik tarzda modellenmiş ki oyunun eğlencesini de tam olarak bu tasarım yansıtıyor. Savaş ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız Pocket Troops: Mini Ordu sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyun şu an için gerçek zamanlı mücadele üzerinden ilerliyor ancak gelecek güncellemelerle birlikte daha geniş oyun modları oyunculara sunulacak diye düşünüyoruz. İyi eğlenceler.

Pocket Troops: Mini Ordu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pocket Troops: Mini Ordu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pocket Troops: Mini Ordu ekran görüntüleri Pocket Troops: Mini Ordu ekran görüntüleri Pocket Troops: Mini Ordu ekran görüntüleri Pocket Troops: Mini Ordu ekran görüntüleri Pocket Troops: Mini Ordu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder