Mech Battle - Robots War Game ikon

Mech Battle - Robots War Game APK

v4.1.6

Mech Battle - Robots War Game Açıklama

Mech Battle APK oyunu ile sürükleyici robot savaşlarına katılın.


Fantastik savaş hikayesi ile öne çıkan Mech Battle Robots War Game oyunu, 2203 yılında üstün teknoloji robotlarının savaş hikayesini konu alıyor. Gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen robotlar savaş arenasından kurtulmak için rakiplerini yok etmek zorunda. Usta bir komutan olarak size düşen görev stratejinizi geliştirmek ve düşman robotları yok etmek. Savaş stratejinizi belirlemek için birçok taktik kurgusu var. Siz hangisini seçerseniz seçin, savaşı kazanmak için rakibinizi saf dışı bırakmanız şart.


Oyunun yüzyıllar sonraki dünya üzerindeki savaşları içerdiğini söylemiştik. Yüksek teknolojinin olduğu bu dönemde robotlar da farklı ve teknolojik silahlar kullanıyorlar. Bunlar arasında kinetik, enerji, roket, misil ve atom bombası gibi farklı ve ağır tahribat yapan silah modelleri var. Hepsini değil ama birkaçını robotlarınıza özellik olarak ekleme şansınız var. Ayrıca robotların uydu üzerinden görüntü yapabilme özelliği sayesinde düşmanlarınızı farklı kamera açılarından takip edebiliyorsunuz.


Mech Battle gerçek zamanlı, yani internet üzerinden oynanan bir oyun. Savaş alanındaki tüm oyuncular dünyanın herhangi bir yerinden savaşa katılabiliyor. Ayrıca isterseniz sadece arkadaşlarınızla da birlikte oynamanız mümkün. HD kalitesindeki grafikleri, sürükleyici oyun kurgusu ve robotların fantastik silahları sayesinde Mech Battle Android savaş oyunları arasında popüler olmayı hak eden bir oyun. Mech Battle APK dosyasını hemen indirin ve robotların savaşındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Mech Battle - Robots War Game ekran görüntüleri Mech Battle - Robots War Game ekran görüntüleri Mech Battle - Robots War Game ekran görüntüleri Mech Battle - Robots War Game ekran görüntüleri Mech Battle - Robots War Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1.6

GeliştiriciDjinnworks GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi07.11.2020 - 18:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme32

Dosya boyutu 144 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10650

GÜVENLİKİndireceğiniz Mech Battle - Robots War Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.djinnworks.mb

APK imzası: 0309bb67af8244bc11ae2eb43a8387645e575f16

Mech Battle - Robots War Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mech Battle - Robots War Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder