Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ikon

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D

v1.06.5

Best Sniper Legacy APK oyunu ile korkusuz ve moden bir keskin nişancı karakterini yönetin.

 

Oyun bildiğimiz keskin nişancı oyunlarına göre oldukça geniş bir içeriğe sahip. Vahşi dinozorlar, zombiler ve mutasyona uğramış birçok canlı Best Sniper Legacy oyununda avlanmayı bekliyor. Best Sniper Legacy APK dosyasını şimdi indirin ve avlanmaya başlayın. Oyunun hikayesi ABD'de yapılan bir DNA değiştirme programının çığrından çıkmasıyla başlıyor. Kontrolden çıkan canlıları durdurmak ise sizin göreviniz, tüfeğinizi alın ve görevlere başlayın. 

 

Egzotik tarihi çağları anımsatan haritalar içeren oyunda birçok keskin nişancı tüfeği ve bunlara ait geliştirme seçenekleri bulunuyor. Başarı puanınıza göre kazanacağınız ödül puanlarıyla silahlarınızı geliştirip daha ölümcül olabilirsiniz. Hatta küçük bir ipucu verelim: kafadan vuruşlar her zaman daha yüksek puan kazandırır. Bu nedenle hedefe doğru nişan almanızı tavsiye ederiz.

 

Best Sniper Legacy ücretsiz bir oyun. Sezgisel nişan alma yapısı ve başarılı grafik modellemesi ile severek oynayacağınız oyunu Best Sniper Legacy APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.06.5

GeliştiriciT-Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi25.04.2019 - 14:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme68

Dosya boyutu 94.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9560

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder