Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ikon

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D APK

v1.07.5

Best Sniper Legacy APK oyunu ile korkusuz ve moden bir keskin nişancı karakterini yönetin.


Oyun bildiğimiz keskin nişancı oyunlarına göre oldukça geniş bir içeriğe sahip. Vahşi dinozorlar, zombiler ve mutasyona uğramış birçok canlı Best Sniper Legacy oyununda avlanmayı bekliyor. Ayrıca yeni sürümlerle oyuna eklenmiş olan gerçek zamanlı ve çok oyunculu modda gerçek oyunculara karşı sniper savaşlarına katılıyorsunuz. Best Sniper Legacy APK dosyasını şimdi indirin ve avlanmaya başlayın. Oyunun hikayesi ABD'de yapılan bir DNA değiştirme programının çığrından çıkmasıyla başlıyor. Kontrolden çıkan canlıları durdurmak ise sizin göreviniz, tüfeğinizi alın ve görevlere başlayın.


Egzotik tarihi çağları anımsatan haritalar içeren oyunda birçok keskin nişancı tüfeği ve bunlara ait geliştirme seçenekleri bulunuyor. Başarı puanınıza göre kazanacağınız ödül puanlarıyla silahlarınızı geliştirip daha ölümcül olabilirsiniz. Hatta küçük bir ipucu verelim: kafadan vuruşlar her zaman daha yüksek puan kazandırır. Bu nedenle hedefe doğru nişan almanızı tavsiye ederiz.


Best Sniper Legacy ücretsiz bir oyun. Sezgisel nişan alma yapısı ve başarılı grafik modellemesi ile severek oynayacağınız oyunu Best Sniper Legacy APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Best Sniper Legacy APK güncel sürümü ile çok oyunculu savaş modu eklenmiş. 5 kişilik olarak tasarlanan bu modda gerçek oyunculara karşı keskin nişancı yeteneklerinizi sergileyin.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder