Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ikon

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D APK

v1.07.5

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D Açıklama

Best Sniper Legacy APK oyunu ile korkusuz ve moden bir keskin nişancı karakterini yönetin.


Oyun bildiğimiz keskin nişancı oyunlarına göre oldukça geniş bir içeriğe sahip. Vahşi dinozorlar, zombiler ve mutasyona uğramış birçok canlı Best Sniper Legacy oyununda avlanmayı bekliyor. Ayrıca yeni sürümlerle oyuna eklenmiş olan gerçek zamanlı ve çok oyunculu modda gerçek oyunculara karşı sniper savaşlarına katılıyorsunuz. Best Sniper Legacy APK dosyasını şimdi indirin ve avlanmaya başlayın. Oyunun hikayesi ABD'de yapılan bir DNA değiştirme programının çığrından çıkmasıyla başlıyor. Kontrolden çıkan canlıları durdurmak ise sizin göreviniz, tüfeğinizi alın ve görevlere başlayın.


Egzotik tarihi çağları anımsatan haritalar içeren oyunda birçok keskin nişancı tüfeği ve bunlara ait geliştirme seçenekleri bulunuyor. Başarı puanınıza göre kazanacağınız ödül puanlarıyla silahlarınızı geliştirip daha ölümcül olabilirsiniz. Hatta küçük bir ipucu verelim: kafadan vuruşlar her zaman daha yüksek puan kazandırır. Bu nedenle hedefe doğru nişan almanızı tavsiye ederiz.


Best Sniper Legacy ücretsiz bir oyun. Sezgisel nişan alma yapısı ve başarılı grafik modellemesi ile severek oynayacağınız oyunu Best Sniper Legacy APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Best Sniper Legacy APK güncel sürümü ile çok oyunculu savaş modu eklenmiş. 5 kişilik olarak tasarlanan bu modda gerçek oyunculara karşı keskin nişancı yeteneklerinizi sergileyin.

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.07.5

GeliştiriciT-Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.04.2019 - 14:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme133

Dosya boyutu 97.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9560

GÜVENLİKİndireceğiniz Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tbegames.and.best_sniper_shooting

APK imzası: ff2865e2fe0543b9686731b713d6cfab25367ad7

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D versiyonları:
  • 1. Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D v1.06.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder