Undawn ikon

Undawn APK

v1.3.8

Undawn Açıklama

Undawn APK, aksiyon dolu hikayesiyle dikkat çeken başarılı bir açık dünya oyunudur.


Uçsuz bucaksız topraklarda hayatta kalma üzerine kurgulanan Undawn oyununda sürükleyici bir hikayeye katılacaksınız. Hayatta kalmanın kritik noktası, bulunduğunuz kıtayı keşfetmek. Kıtanın farklı bölgelerindeki kaynakları toplayarak kendinize bir yaşam bölgesi inşa etmeniz gerekiyor. Hayatta kalmak için dikkat etmeniz gereken farklı göstergeler var. Her gösterge ayrı bir ihtiyaca karşılık geliyor, bu nedenle bölgede yapacağınız keşifte bu ihtiyaçları karşılayacak içeriklere öncelik vermeye dikkat etmelisiniz.


Undawn oyununda bulunan açık dünya haritası farklı coğrafi bölgeleri içinde barındırıyor. Ovalar, ormanlar, madenler, mağaralar ve terkedilmiş şehirler gibi farklı bölgelerde çeşitli eşyalar ve silahlar bulunuyor. Hayatta kalmak için bu eşya ve silahları toplamanız gerek. Özellikle yabani dünyadaki tehditlere karşı silahların önemi büyük. Hem bölgenizi korumak hem de kötülüklerden kurtulmak için yeri geldiğinde savaşacak, karakterinizi koruyacaksınız.


Android hayatta kalma oyunları genelde battle royale tarzı ile birlikte anılıyor. Ancak Undawn bu kalıbı kırabilecek kadar başarılı bir hikayeyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Unreal 4 oyun motoru üzerine geliştirilen bu Android oyun sürükleyici kurgusu ile beğeninizi kazanacak. Ücretsiz olan Undawn APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Undawn ekran görüntüleri Undawn ekran görüntüleri Undawn ekran görüntüleri Undawn ekran görüntüleri Undawn ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.8

GeliştiriciLevel Infinite

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.06.2023 - 15:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme87

Dosya boyutu 363 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11451

GÜVENLİKİndireceğiniz Undawn APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tencent.cosg

APK imzası: cfcf7d91e0c1d59eceea30d60fbc713340b530ec

Undawn nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Undawn APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder