Bullet League - 2D Battle Royale ikon

Bullet League - 2D Battle Royale APK

v1.3.300128

Bullet League - 2D Battle Royale Açıklama

Bullet League yüksek tempolu savaşların gerçekleştiği sürükleyici bir battle royale oyunudur.


Silahlarını seç ve savaşmaya başla. İki boyutlu grafikleriyle öne çıkan Bullet League oyunuyla battle royale savaşları başlıyor. Dev savaş haritaları ve gelişmiş silah sistemlerine sahip olan Bullet League'de gerçek oyunculara karşı savaşacak, liderlik tablosunda yer almak için rakiplerinizi yok etmeye çalışacaksınız.


Bullet League bildiğimiz Android battle royale oyunları arasında biraz farklı bir kurguya sahip. Örneğin bu oyundaki savaşlar şehir veya kozmik bir alanda değil, platforma benzer bir alanda gerçekleşiyor. Bu da oyuncularla karşı karşıya savaş deneyimini bir adım öne çıkarıyor. Platforma ilk başta silahla geliyorsunuz, daha sonra öldürdüğünüz rakiplerin çantasını alabilir ve silahınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi bir takım sistemi yok. Bunun yerine tek başınıza savaşıyorsunuz ve savaşı kazanmak için platformda kalan tek savaşçı olmak zorundasınız.


Oyunun grafikleri iki boyutlu grafiklerle geliştirilmiş. Oyuncular bu grafiklere çok alışık olmasa da başarılı fizik motoru sayesinde keyifli bir deneyim sunuyor. Bullet League APK dosyasını ücretsiz indirerek battle royale savaşlarında kendinizi göstermeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bullet League - 2D Battle Royale ekran görüntüleri Bullet League - 2D Battle Royale ekran görüntüleri Bullet League - 2D Battle Royale ekran görüntüleri Bullet League - 2D Battle Royale ekran görüntüleri Bullet League - 2D Battle Royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.300128

GeliştiriciFunday Factory

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi17.03.2020 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme175

Dosya boyutu 76.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10268

GÜVENLİKİndireceğiniz Bullet League - 2D Battle Royale APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fundayfactory.bl

APK imzası: 55b797b7ce3965b15e07f869d8c702ea8ff845a2

Bullet League - 2D Battle Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bullet League - 2D Battle Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder