Streets of Rage 2 Classic ikon

Streets of Rage 2 Classic

v0.3.1

Nostaljik atari oyunu Streets of Rage 2 Classic SEGA'nın üretimiyle Android'e geldi. Aksiyon dolu oyunda özel takımınızla birlikte sokak çetelerine karşı dövüşecek ve adaleti tekrar getirmek için mücadele edeceksiniz.

 

Oyunun hikayesi çete lideri Bay X'in şehre geri dönmesiyle başlıyor. Rage 2'nin kahraman karakterleri Axel ve arkadaşları da Adam Hunter'i kaçıran Bay X'in peşine düşüyor. Axel, Blaze, Skate ve Max karakterlerinden birini seçerek başlayacağınız bu görevde zorlu düşmanlarla sokakta dövüşün ve adaleti geri getirin.

 

Streets of Rage 2 Classic'in aksiyon alt yapısı karakterlerin Blitz dahil birçok dövüş yeteneğinden geliyor. Üstelik karakterin gücü her seviyede daha güçlü hale geliyor ve oyunu istikrarlı bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Oyunun grafikleri atarilerde olduğu gibi 8 bit geliştirilmiş ve tam bir nostalji esintileri sunuyor. Streets of Rage 2 Classic APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve sokak çetelerine karşı savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.3.1

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.10.2018 - 12:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme55

Dosya boyutu 43.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9096

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder