Streets of Rage 2 Classic ikon

Streets of Rage 2 Classic APK

v6.4.0

Streets of Rage 2 Classic Açıklama

Nostaljik atari oyunu Streets of Rage 2 Classic SEGA'nın üretimiyle Android'e geldi. Aksiyon dolu oyunda özel takımınızla birlikte sokak çetelerine karşı dövüşecek ve adaleti tekrar getirmek için mücadele edeceksiniz.


Oyunun hikayesi çete lideri Bay X'in şehre geri dönmesiyle başlıyor. Rage 2'nin kahraman karakterleri Axel ve arkadaşları da Adam Hunter'i kaçıran Bay X'in peşine düşüyor. Axel, Blaze, Skate ve Max karakterlerinden birini seçerek başlayacağınız bu görevde zorlu düşmanlarla sokakta dövüşün ve adaleti geri getirin.


Streets of Rage 2 Classic'in aksiyon alt yapısı karakterlerin Blitz dahil birçok dövüş yeteneğinden geliyor. Üstelik karakterin gücü her seviyede daha güçlü hale geliyor ve oyunu istikrarlı bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Oyunun grafikleri atarilerde olduğu gibi 8 bit geliştirilmiş ve tam bir nostalji esintileri sunuyor. Streets of Rage 2 Classic APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve sokak çetelerine karşı savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Streets of Rage 2 Classic APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri Streets of Rage 2 Classic ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.4.0

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.10.2018 - 12:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme93

Dosya boyutu 67.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9096

GÜVENLİKİndireceğiniz Streets of Rage 2 Classic APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sega.streetsofrage2

APK imzası: 035e083f9ace8adc6a443196eb3826dc23ffe825

Streets of Rage 2 Classic eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Streets of Rage 2 Classic versiyonları:
  • 1. Streets of Rage 2 Classic v4.1.0
  • 2. Streets of Rage 2 Classic v0.3.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder