Prison Break: Lockdown ikon

Prison Break: Lockdown APK

v2.9

Prison Break: Lockdown, idama mahkum edilmiş karakteri hapishaneden kaçırmaya çalıştığınız sürükleyici bir oyun.

 

Televizyon dizisi Prison Break'in mobil versiyonu olan oyun, diziye benzer şekilde bir hapisten kaçma hikayesine sahip. Bu hikayede size düşen görev, seri cinayetten dolayı idama mahkum edilen oyun kahramanının hapishaneden kaçmasına yardım etmek. Mahkumun hapishaneden kaçması için görevlilere ve polislere yakalanmadan, gizli nesne ve bulmacaları bularak çözmeniz gerekiyor.  Bu görevleri yerine getirirken, hapishanedeki diğer mahkum odalarına saklanmanız gerekebilir, odadaki mahkumların sizi ihbar etmemesi için onları masum olduğunuza ikna etmek gibi zorlu ek görevlerle de karşılaşıyorsunuz. Elbette bu da ayrı bir mücadele gerektiriyor.

 

Grafik yapısı oldukça kaliteli olan Prison Break: Lockdown tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Prison Break Lockdown APK dosyasını indirerek bu aksiyon ve macera dolu kaçış oyununu oynamaya başlayın.

Prison Break: Lockdown ekran görüntüleri Prison Break: Lockdown ekran görüntüleri Prison Break: Lockdown ekran görüntüleri Prison Break: Lockdown ekran görüntüleri Prison Break: Lockdown ekran görüntüleri

Yorumlar

Prison Break: Lockdown için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Prison Break Lockdown v1.04 için
Çok iyi