Zombie Shooter: zombi oyunları ikon

Zombie Shooter: zombi oyunları APK

v2.1.4

PvP tabanlı Zombie Shooter: zombi oyunları ile aksiyon dolu zombi savaşına katılın.

 

Oyunun hikayesi 2037 yılındaki bir virüs vebaası üzerine başlıyor. Doom Haters organizasyonundan sızan Ares isimli bu gizli virüs tüm insanlığı tehdit etmeye başlayınca onu durdurmak için özel bir tim hazırlanıyor. Sizde bu tim içerisinde yer alan özel bir askerle birlikte kendinizi savaşın içinde buluyorsunuz. Zombie Shooter'daki amacınız öncelikli olarak virüse yakalanmayan sağlıklı insanları koruma altına almak ve sonra da tüm zombileri yok etmek.

 

Zombi savaşı sırasında kullanabileceğiniz birçok farklı silah kombinasyonu var. Para puan kazandıkça yeni ve üst düzey silahlar alarak savaş alanında daha etkili olabilirsiniz. Ayrıca her seviye oyundaki rütbenizi de arttırıyor. Oyunun grafikleri ve kontrol hassasiyeti gayet başarılı. Kuş bakışı görünüm açısı ile de savaş alanına tam hakim oluyorsunuz. Android zombi oyunlarını seviyorsanız Zombie Shooter: zombi oyunları kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Zombie Shooter: zombi oyunları APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek hemen savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Zombie Shooter: zombi oyunları ekran görüntüleri Zombie Shooter: zombi oyunları ekran görüntüleri Zombie Shooter: zombi oyunları ekran görüntüleri Zombie Shooter: zombi oyunları ekran görüntüleri Zombie Shooter: zombi oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder