Sniper Arena: PvP Army Shooter ikon

Sniper Arena: PvP Army Shooter

v0.8.7

Keskin nişancılar Sniper Arena: PvP Army Shooter oyunuyla karşı karşıya geliyor.

 

Oyun, tamamı gerçek oyunculardan oluşan 500 kişilik bir arenada ilerliyor ve her oyuncunun tek bir amacı var: Bölümü birinci bitirmek. Sadece keskin nişancı tüfekleriyle katılacağınız arena savaşlarında düşmanlarınızı avlamak ve yok etmek temel göreviniz. Savaş alanında kamufle olacağınız bir yer seçin ve hedef almaya başlayın. Atış yapmaya başladıktan sonra silahınızdan çıkan ateş parçaları yerinizi belli ettiği için, sık sık yer değiştirmeniz gerekebilir. Özellikle profesyonel oyuncuların sizi bulması çok uzun sürmeyecektir.

 

Başarılı sezgisel kontrollere sahip olan Sniper Arena: PvP Army Shooter'da savaş alanı üç boyutlu tasarım diliyle detaylandırılmış. Bu tasarım detaylarını keskin nişancı tüfeğinizi ateşlemeden önce hesaplamanız gerekiyor. Rüzgar, demir çıkıntıları, yağmur damlaları gibi birçok dış etken merminin yönünü değiştirecek küçük detaylardan bazıları. Atışlarınızdaki başarı oranı ve görevleri tamamlamanız profesyonel bir atıcı olma yolunda en büyük etken. Sniper kariyerinde yükselmek için sürükleyici bir kurgu sizi bekliyor.

 

Sniper Arena: PvP Army Shooter ücretsiz olarak kullanılara sunuluyor ancak oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı olması şart. Gerçek zamanlı sniper savaşındaki yerinizi almak için Sniper Arena APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Sniper Arena: PvP Army Shooter ekran görüntüleri Sniper Arena: PvP Army Shooter ekran görüntüleri Sniper Arena: PvP Army Shooter ekran görüntüleri Sniper Arena: PvP Army Shooter ekran görüntüleri Sniper Arena: PvP Army Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.8.7

GeliştiriciNordcurrent

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.02.2018 - 12:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme363

Dosya boyutu 73.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8203

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi6 ay önce Sniper Arena: PvP Army Shooter v0.8.7 için
Super