CATS: Crash Arena Turbo Stars ikon

CATS: Crash Arena Turbo Stars

v2.20.4

CATS: Crash Arena oyunuyla tahtaları savaş makinesine dönüştürerek aksiyon dolu bir savaşa başlayın.


Küçük ve işe yaramaz tahta parçalarını birleştirerek güçlü ve yenilmez bir savaş makinesi yaparak başladığınız oyunda, gerçek oyunculara karşı zafer kazanmak için teke tek savaşlara çıkıyorsunuz. Oyunun en kritik noktası savaş makinesinin tamamen sizin üretiminiz olması. Mühendislik beceriniz ne kadar yüksek olursa makinenizin sağlamlığı da o kadar yüksek oluyor.


Makinede kullanacağınız hemen her parça geliştirmeye açık durumda. Birebir savaşlardan kazanacağınız para ödülleriyle bu geliştirme seviyelerinin kilitlerini açarak satın alabilir ve makinenizin tahrip gücünü iyice yükselterek rakiplerinize karşı üstün gelebilirsiniz.

CATS: Crash Arena Turbo Stars ekran görüntüleri CATS: Crash Arena Turbo Stars ekran görüntüleri CATS: Crash Arena Turbo Stars ekran görüntüleri CATS: Crash Arena Turbo Stars ekran görüntüleri CATS: Crash Arena Turbo Stars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

CATS: Crash Arena Turbo Stars APK son sürüm güncellemesinde FaleKED isimli yeni bir bölüm eklenmiş. Büyük bir kapışmanın gerçekleştiği bu bölümde onlarca yenilik savaşçıları bekliyor.

Yorumlar

CATS: Crash Arena Turbo Stars için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce CATS: Crash Arena Turbo Stars v2.20.1 için
Abi çok iyi baba
Ziyaretçi11 ay önce CATS: Crash Arena Turbo Stars v2.20.1 için
Cepde sen bu işi biliyon
Ziyaretçi12 ay önce CATS: Crash Arena Turbo Stars v2.9.1 için
Fena değil
Ziyaretçi2 yıl önce CATS: Crash Arena Turbo Stars v2.9.1 için
Evet ya!!! 4
Ziyaretçi2 yıl önce CATS: Crash Arena Turbo Stars v2.6.3 için
Çok güzel ilk defa hileli indiriyorum