Space Pioneer

Space Pioneer

v0.9.28

Space Pioneer gezegenler arası savaşlara katılacağınız sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

 

Keşif ve aksiyon üzerine kurulan Space Pioneer uzayda kuracağınız koloni ile rakiplerinize karşı savaşacağınız bir oyun hikayesine sahip. Oyunun başında gezegenleri keşfe çıktığınızda en uygun bir yeri seçerek kolonizin temellerini atıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde ise gezegenin kaynaklarını toplayarak askeri üssünüzü geliştiriyor ve güç depoluyorsunuz. Oyunda katılacağınız savaşlar ise sizin gibi gezegende koloni kuran gerçek oyuncular, taktik stratejinizi belirleyip saldırıya geçin ve kolonizi genişletin.

 

Space Pioneer grafik yapısı arcade oyunlarına çok benziyor ancak üstün kalite grafikler sayesinde oyun akıcı bir şekilde ilerliyor. Başarılı oyun motoru ve kontrol sistemi sayesinde de oldukça iyi bir oyun deneyimi kullanıcılara sunulmuş. Evrenin sonsuz galaksi sistemini keşfetmek ve uzay boşluğunda savaşlara katılmak için Space Pioneer APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri

Space Pioneer bilgileri

Güncel versiyonv0.9.28

GeliştiriciVivid Games S.A.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi02.06.2018 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme59

Dosya boyutu 68.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8786

Güvenlik seçicileri

Space Pioneer Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder