Space Pioneer ikon

Space Pioneer

v1.3.0

Space Pioneer gezegenler arası savaşlara katılacağınız sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

 

Keşif ve aksiyon üzerine kurulan Space Pioneer uzayda kuracağınız koloni ile rakiplerinize karşı savaşacağınız bir oyun hikayesine sahip. Oyunun başında gezegenleri keşfe çıktığınızda en uygun bir yeri seçerek kolonizin temellerini atıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde ise gezegenin kaynaklarını toplayarak askeri üssünüzü geliştiriyor ve güç depoluyorsunuz. Oyunda katılacağınız savaşlar ise sizin gibi gezegende koloni kuran gerçek oyuncular, taktik stratejinizi belirleyip saldırıya geçin ve kolonizi genişletin.

 

Space Pioneer grafik yapısı arcade oyunlarına çok benziyor ancak üstün kalite grafikler sayesinde oyun akıcı bir şekilde ilerliyor. Başarılı oyun motoru ve kontrol sistemi sayesinde de oldukça iyi bir oyun deneyimi kullanıcılara sunulmuş. Evrenin sonsuz galaksi sistemini keşfetmek ve uzay boşluğunda savaşlara katılmak için Space Pioneer APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri Space Pioneer ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Rhino canavarı oyuna eklenmiş. Yok edici üstün güçlere sahip olan Rhino'yla mücadele etmek için yeni stratejiler ve silahlar geliştirin.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0

GeliştiriciVivid Games S.A.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi02.06.2018 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme89

Dosya boyutu 48.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8786

Güvenlik seçicileri
Space Pioneer eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Space Pioneer versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder