Gangster Crime ikon

Gangster Crime APK

v1.8.4

Gangster Crime Açıklama

Gangster Crime APK oyunuyla aksiyon dolu suç dünyasına katılın.


Gelişmiş oyun mekaniğiyle öne çıkan Gangster Crime oyununda gangsterlerin yer altı dünyasına adım atacaksınız. Büyük bir şehirdeki suç örgütü üyesi olarak oynayacağınız oyundaki göreviniz, en dipteki gangsterlikten en zirveye doğru tırmanmak. Bunu başarmanın yolu da size verilen görevleri aşama aşama tamamlamak. Şehir içerisinde birçok gangster var. Bunlarla rekabet ederek görevleri tamamlamanız şart. Özellikle sizi yok etmek isteyen rakiplerinizi geçmeyi başarırsanız, oyunun ilerleyen bölümlerinde daha güçlü hale gelebilirsiniz.


Gangster Crime oyununa çok geniş bir içerik sizi bekliyor. Simülasyon tabanlı oynanan oyundaki görevlerde yüzlerce seviyeyi tamamlamaya çalışacaksınız. Benzersiz mekanik yapısı sayesinde severek oynayacağınız oyun sokak hayatının tüm tehlikelerini içeriyor. Bu tehlikelere her zaman hazır olun. Farklı türdeki ekipman ve kıyafetleri kuşanarak gangsterinizi şık bir savaşçıya dönüştürebilirsiniz. Bunun dışında bahsetmemiz gereken önemli bir özellik, oyundaki serbest mod. Bu modda şehirde gördüğünüz her arabayı istediğiniz gibi sürebilir, polislerle kovalamaca oynayabilirsiniz.


Naxeex oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Gangster Crime, başarılı simülasyon yapısı ve akıcı oyun kurgusu sayesinde milyonlarca oyuncunun severek oynadığı bir yapım durumunda. Gangster Crime APK dosyasını ücretsiz hemen indirin ve suç dünyasına adım atın. İyi oyunlar.

Gangster Crime ekran görüntüleri Gangster Crime ekran görüntüleri Gangster Crime ekran görüntüleri Gangster Crime ekran görüntüleri Gangster Crime ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.4

GeliştiriciNaxeex LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2023 - 17:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 349 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11291

GÜVENLİKİndireceğiniz Gangster Crime APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.naxeex.top.rgc

APK imzası: 4c643c7448e0fa1a691d767f5dc9aa2b479202d5

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Gangster Crime oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Gangster Crime nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gangster Crime APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder