Knife vs Fruit: Just Shoot It! ikon

Knife vs Fruit: Just Shoot It!

v1.2

Knife vs Fruit: Just Shoot It! oynaması oldukça keyifli bir bıçak fırlatma oyunudur.

 

Oyun kurgusu çok basit görünse de aslında zor. Çeşitli şekillerdeki bıçakları ekranın ortasında dönen meyveye ne kadar çok isabetli saplayabilirseniz, oyunda o kadar çok başarılı oluyorsunuz. Burada önemli olan nokta bıçakları birbirine değdirmemek. Bunu başarabilirseniz, birbirinden zor ve eğlenceli onlarca bölüm sizi bekliyor demektir.

 

Knife vs Fruit'in kurgusu gibi oynaması da basit, bıçağı fırlatmak için ekrana dokunmanız yeterli oluyor. Başarıyla tamamlayacağınız her bölüm sonrasında para ödülü kazanıyorsunuz, bu para ödülleriyle de yeni ve farklı tasarımlara sahip bıçakların kilidini açabiliyorsunuz. Boş zamanlarınızı keyifli oyunlarla değerlendiren kullanıcılardansanız Knife vs Fruit: Just Shoot It! sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Knife vs Fruit: Just Shoot It! APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Knife vs Fruit: Just Shoot It! ekran görüntüleri Knife vs Fruit: Just Shoot It! ekran görüntüleri Knife vs Fruit: Just Shoot It! ekran görüntüleri Knife vs Fruit: Just Shoot It! ekran görüntüleri Knife vs Fruit: Just Shoot It! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2

GeliştiriciOrangenose Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi30.05.2018 - 17:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme50

Dosya boyutu 35.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8779

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder