Grand Shooter: 3D Gun Game ikon

Grand Shooter: 3D Gun Game

v1.3

Atış oyunu olan Grand Shooter: 3D Gun Game, çeşitli misyon görevleriyle akıcı bir oyun içeriğine sahip.

 

Oyunun hikayesi eski bir asker olan Joan'ın kaçırılmasıyla başlıyor. O'nu kurtarmak için Eliot'un çıkacağı aksiyon dolu macerada eşlik etmeniz ve atışları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Oyun karakteri Eliot'un gözünden oynanan Grand Shooter'da her biri farklı içeriğe ve hikayeye sahip onlarca misyon tamamlanmak için sizi bekliyor. Bölümleri başarıyla tamamladığınızda kendinize yeni silahlar veya silah geliştirmeleri satın alabileceğiniz para puan kazanıyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle modellenmiş farklı çevre tasarımları sayesinde sıkılmadan oynayabileceğiniz oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

 

Android oyunları arasında yeni yeni popüler olmaya başlayan Grand Shooter'a ait APK dosyasını indirerek özellikle boş zamanlarınızı değerlendirebilecek yeni bir oyun deneyimleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3

GeliştiriciSanca Ventures

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi05.07.2017 - 17:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme252

Dosya boyutu 93.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7667

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder