Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Grand Shooter: 3D Gun Game

Grand Shooter: 3D Gun Game

v1.3
reklamlar
Grand Shooter: 3D Gun Game
Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game ekran görüntüleri Grand Shooter: 3D Gun Game tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Grand Shooter: 3D Gun Game Açıklama

Atış oyunu olan Grand Shooter: 3D Gun Game, çeşitli misyon görevleriyle akıcı bir oyun içeriğine sahip.

 

Oyunun hikayesi eski bir asker olan Joan'ın kaçırılmasıyla başlıyor. O'nu kurtarmak için Eliot'un çıkacağı aksiyon dolu macerada eşlik etmeniz ve atışları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Oyun karakteri Eliot'un gözünden oynanan Grand Shooter'da her biri farklı içeriğe ve hikayeye sahip onlarca misyon tamamlanmak için sizi bekliyor. Bölümleri başarıyla tamamladığınızda kendinize yeni silahlar veya silah geliştirmeleri satın alabileceğiniz para puan kazanıyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle modellenmiş farklı çevre tasarımları sayesinde sıkılmadan oynayabileceğiniz oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

 

Android oyunları arasında yeni yeni popüler olmaya başlayan Grand Shooter'a ait APK dosyasını indirerek özellikle boş zamanlarınızı değerlendirebilecek yeni bir oyun deneyimleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Grand Shooter: 3D Gun Game Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: