Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ikon

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game

v4.404

PvP tabanlı geliştirilen Sniper Strike: Special Ops'ta onlarca keskin nişancı görevi sizi bekliyor.


Üç farklı oyun modunda yüzlerce görev içeren Sniper Strike'ta her görev kısa bir hikaye ile oyunculara anlatılıyor. Bu hikayeye uygun olarak görevi tamamlamak için bölge keşfini yapmanız ve hedefi tam olarak belirlemeniz gerekiyor. Saldırı Kuvveti ismindeki özel nişancı timinizle beraber görev alanındaki çeşitli yerlerde pozisyonunuzu alıyor ve düşmanınızı beklemeye başlıyorsunuz. Oyunda asıl amacınız hedefi yok etmek ve rehineleri kurtarmak, ancak düşmana ne kadar çok zarar verirseniz başarı oranınız o kadar yüksek oluyor.


Sniper Strike: Special Ops'un klan sisteminde dünyanın her yerindeki oyuncularla veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Liderlik tablosunda diğer oyuncuları geçmek için Sniper'ınızı geliştirmeniz gerekiyor. Silahınızın gücü her zaman bir adım önde olmanızı sağlıyor. Silahınızı yükseltmek için görevlerden kazanacağınız özel ödülleri ve para puanları kullanabilirsiniz.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça yüksek. Savaş alanındaki çevre tasarımı ve atış motiflerindeki mükemmel animasyonlar Sniper Strike'ın sürükleyiciliğini arttırıyor. Ücretsiz olarak sunulan Sniper Strike APK dosyasını indirerek keskin nişancı timindeki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sniper Strike son sürüm APK güncellemesinde yeni Arena görevleri ve ELİT mod özelliği eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.404

GeliştiriciMobile Gaming Studios Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi01.02.2018 - 13:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme803

Dosya boyutu 104 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8198

Güvenlik seçicileri
Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder