Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ikon

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game APK

v500142

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game Açıklama

PvP tabanlı geliştirilen Sniper Strike: Special Ops'ta onlarca keskin nişancı görevi sizi bekliyor.


Üç farklı oyun modunda yüzlerce görev içeren Sniper Strike'ta her görev kısa bir hikaye ile oyunculara anlatılıyor. Bu hikayeye uygun olarak görevi tamamlamak için bölge keşfini yapmanız ve hedefi tam olarak belirlemeniz gerekiyor. Saldırı Kuvveti ismindeki özel nişancı timinizle beraber görev alanındaki çeşitli yerlerde pozisyonunuzu alıyor ve düşmanınızı beklemeye başlıyorsunuz. Oyunda asıl amacınız hedefi yok etmek ve rehineleri kurtarmak, ancak düşmana ne kadar çok zarar verirseniz başarı oranınız o kadar yüksek oluyor.


Sniper Strike: Special Ops'un klan sisteminde dünyanın her yerindeki oyuncularla veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Liderlik tablosunda diğer oyuncuları geçmek için Sniper'ınızı geliştirmeniz gerekiyor. Silahınızın gücü her zaman bir adım önde olmanızı sağlıyor. Silahınızı yükseltmek için görevlerden kazanacağınız özel ödülleri ve para puanları kullanabilirsiniz.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça yüksek. Savaş alanındaki çevre tasarımı ve atış motiflerindeki mükemmel animasyonlar Sniper Strike'ın sürükleyiciliğini arttırıyor. Ücretsiz olarak sunulan Sniper Strike APK dosyasını indirerek keskin nişancı timindeki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Sniper Strike APK son sürüm güncellemesinde yeni bir harekat haritası eklenmiş, yeni görevler eklenmiş, yeni silah modelleri eklenmiş ve oyunda yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv500142

GeliştiriciMobile Gaming Studios Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi01.02.2018 - 13:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme920

Dosya boyutu 152 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8198

GÜVENLİKİndireceğiniz Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mgs.sniper1

APK imzası: cd3e60e94e24b4d1e0a73a2d4d31530e446dd85f

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game versiyonları:
  • 1. Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game v500123
  • 2. Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game v500093
  • 3. Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game v500024
  • 4. Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game v4.404
  • 5. Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game v3.806
  • 6. Sniper Strike: Special Ops v2.707
  • 7. Sniper Strike: Special Ops v2.405

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder