Rage Road ikon

Rage Road APK

v1.3.17

Rage Road Açıklama

Rage Road, Android için geliştirilen eğlenceli bir aksiyon oyunu.


Sezgisel mekanikleri ile gayet iyi bir deneyim sunan Rage Road oyununda bir pikabın arkasına biniyor ve arkanızdan gelen düşman birliklerini yok etmek için savaşıyorsunuz. Oyunda kullanabileceğiniz birçok farklı silah modeli var. İsabet ve başarı oranınızı arttırdıkça yenilerini satın alabilir ve daha etkili olabilirsiniz. Silahlarla beraber savaşçı karakterinizin kıyafetlerini de istediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün. Kilitler açıldıkça karakterinizi özelleştirin ve savaş alanında kendinizi öne çıkarın.


Rage Road'da düşmanla savaşmak temel görev. Bunu yapabilmek için silah ve benzeri teçhizatlar kullanıyorsunuz. Ayrıca oyun yolda geçtiği için, yol kenarındaki nesneleri düşmanın üstüne düşürerek de onları engelleyebilirsiniz. Her bölüm sonrası boss savaşları var, bunları yok ettiğinizde bölümü kazanmış oluyorsunuz.


SayGames ekibinin geliştirdiği Rage Road hem eğlenceli hem de başarılı oyun kurgusu ile denemeye değer bir yapım. Rage Road APK dosyasını hemen indirerek düşmanla savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Rage Road APK son sürüm güncellemesinde oyuncu deneyimi geliştirilmiş.

Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.17

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.04.2020 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme66

Dosya boyutu 85.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10367

GÜVENLİKİndireceğiniz Rage Road APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rage.road

APK imzası: aa3965d8647292807e63b8d4c110e749de97103d

Rage Road eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Rage Road versiyonları:
  • 1. Rage Road v1.2.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder