Rage Road ikon

Rage Road APK

v1.2.1

Rage Road, Android için geliştirilen eğlenceli bir aksiyon oyunu.


Sezgisel mekanikleri ile gayet iyi bir deneyim sunan Rage Road oyununda bir pikapın arkasına biniyor ve arkanızdan gelen düşman birliklerini yok etmek için savaşıyorsunuz. Oyunda kullanabileceğiniz birçok farklı silah modeli var. İsabet ve başarı oranınızı arttırdıkça yenilerini satın alabilir ve daha etkili olabilirsiniz. Silahlarla beraber savaşçı karakterinizin kıyafetlerini de istediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün. Kilitler açıldıkça karakterinizi özelleştirin ve savaş alanında kendinizi öne çıkarın.


Rage Road'da düşmanla savaşmak temel görev. Bunu yapabilmek için silah ve benzeri teçhizatlar kullanıyorsunuz. Ayrıca oyun yolda geçtiği için, yol kenarındaki nesneleri düşmanın üstüne düşürerek de onları engelleyebilirsiniz. Her bölüm sonrası boss savaşları var, bunları yok ettiğinizde bölümü kazanmış oluyorsunuz.


SayGames ekibinin geliştirdiği Rage Road hem eğlenceli hem de başarılı oyun kurgusu ile denemeye değer bir yapım. Rage Road APK dosyasını hemen indirerek düşmanla savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Rage Road nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rage Road APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri Rage Road ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder