Karşı Terörist Vuruşu ikon

Karşı Terörist Vuruşu APK

v3.0

Karşı Terörist Vuruşu oyunuyla aksiyon dolu counter - terrorist çatışmasına katılın.


Çok oyunculu ve gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız oyunda 5'e 5 takımlar halinde savaşıyorsunuz. Bildiğimiz her counter-terrorist oyunu gibi bu oyunda da en çok kill'i alan takım savaşı kazanmış oluyor. Savaşta kullanabileceğiniz AK47, MP5, M4 tüfekler, Av Tüfeği ve Keskin Nişancı tüfekleri gibi çok geniş bir silah envanteri var. Tabii tüm silahları almak için ödül puanlarını toplamanız şart.


Karşı Terörist Vuruşu oyununun grafikleri gayet akıcı ve kontrolleri sezgisel. Bu sayede oldukça ideal bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Karşı Terörist Vuruşu APK dosyasını hemen indirerek FPS tarzında takım savaşlarına katılın. İyi oyunlar.

 Karşı Terörist Vuruşu ekran görüntüleri  Karşı Terörist Vuruşu ekran görüntüleri  Karşı Terörist Vuruşu ekran görüntüleri  Karşı Terörist Vuruşu ekran görüntüleri  Karşı Terörist Vuruşu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Karşı Terörist Vuruşu APK son sürüm güncellemesiyle yeni çatışma görevleri eklenmiş.

Yorumlar

Karşı Terörist Vuruşu için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Karşı Terörist Vuruşu v3.0 için
Güzel
Ziyaretçi2 yıl önce Karşı Terörist Vuruşu v3.0 için
Çok kötü