Crash Bandicoot Mobile ikon

Crash Bandicoot Mobile APK

v0.1.1279

Crash Bandicoot Mobile oyunuyla eğlenceli bir koşu macerasına katılın.


Dr. Neo Cortex isimli kötü karaktere karşı mücadele edeceğiniz bu macerada hayvanları kölelikten kurtarmak temel göreviniz. Ana kahramanımız tilki rolündeki Crash Bandicoot. Onunla beraber koşun, zıplayın ve kayarak ilerleyin. Geçmeniz gereken onlarca bölüm sizi bekliyor. Her bölümde farklı bir çevre modellemesi bulunduğu için eğlenceli bir oyun deneyimi sunuluyor.


Crash Bandicoot Mobile hikayesi Wumpa Adası'nda geçiyor. Ada üzerinde birçok parkur var, bunların yanında Turtle Woods, Lost City ve Temple Ruins bölgelerindeki gizli yolları keşfederek parkur sonuna daha hızlı gidebilirsiniz. Parkur sonları ise görevinizi bitirmeniz için farklı görevleri karşınıza çıkarıyor. Yeri geldiğinde savaşlara bile katılacağınız bu hikayede Cortex'in kölelerini durdurmak ve yenmek için Coco isimli diğer hayvan karakterden destek alabilirsiniz.


King stüdyosunun geliştirdiği Crash Bandicoot Mobile kaliteli grafikleri ve keyifli oynanışı ile öne çıkıyor. Android koşu oyunları arasında yer alan oyunu oynamak için Crash Bandicoot Mobile APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Crash Bandicoot Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crash Bandicoot Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Crash Bandicoot Mobile ekran görüntüleri Crash Bandicoot Mobile ekran görüntüleri Crash Bandicoot Mobile ekran görüntüleri Crash Bandicoot Mobile ekran görüntüleri Crash Bandicoot Mobile ekran görüntüleri

Yorumlar

Crash Bandicoot Mobile için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Crash Bandicoot Mobile v0.1.1279 için
Bilmem Acaba Olacak Mı Bence Olmaz Oyun Daha Çıkmadı