Brawlhalla ikon

Brawlhalla APK

v4.03.5

Brawlhalla APK, Android için geliştirilen platform tabanlı dövüş oyunudur.


Brawlhalla ile kahramanlar gerçek zamanlı dövüş macerasına katılıyor. Dünyanın her yerindeki oyunculara karşı mücadele edeceğiniz oyunda, en fazla 8 oyuncu ile maçlara çıkıyor ve rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki maçlar dövüş kurgusuna sahip. Bu nedenle karakterinizin yetenekleri çok önemli. Oyunu ilk kurduğunuzda ücretsiz 8 karakter arasından seçim yaparak maça başlıyorsunuz ancak unutmayın, her karakterin yetenek ve güç seviyesi farklı. Üstelik ilerleyen bölümlerde daha güçlü karakterlerin kilidini de açarak dövüşlerde avantaj elde edebilirsiniz.


Brawlhalla içerisinde birçok online mod var. 1v1, 2v2 gibi birçok oyuncu moduna ek olarak takım ve arkadaşlarla birlikte oynayabildiğiniz modlar da mevcut. Tabii ki her oyun modunun heyecanı farklı. Özellikle gerçek zamanlı olarak 8 oyunculu haritalarda oynadığınızda oyun çok daha keyifli oluyor.


Çapraz platform desteği de sunan oyunu bilgisayar, oyun konsolu veya akıllı telefon üzerinden oynamanız mümkün. Ancak, çapraz platform desteği olması nedeniyle farklı platformlardaki oyuncularla karşılaştığınızda dezavantajlı olabiliyorsunuz. Örneğin, siz telefondan oynarken rakibiniz bilgisayardan oynadığında maalesef oyun kontrolü açısından işler biraz zorlaşıyor.


Ubisoft ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz oynanıyor. Maçlardan kazanacağınız para ödülleri ile karakter gelişimi, kıyafet değişimi ve yeni karakterlerin kilidini açma gibi işlemleri yapmanız mümkün. Android aksiyon oyunları arasında yer alan Brawlhalla ile dövüş macerasına katılmak isterseniz Brawlhalla APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Oyun dosyası XAPK formatında olduğu için hemen alt taraftaki kurulum adımlarını dikkate alarak oyunu kurmayı unutmayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Brawlhalla oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Brawlhalla nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Brawlhalla APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Brawlhalla ekran görüntüleri Brawlhalla ekran görüntüleri Brawlhalla ekran görüntüleri Brawlhalla ekran görüntüleri Brawlhalla ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder