Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Jurassic Survival

Jurassic Survival

v1.0.1
reklamlar
Jurassic Survival
Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Jurassic Survival Açıklama

İlkel yaşamı çok iyi yansıtan Jurassic Survival aksiyon dolu hikayeye sahip bir hayatta kalma oyunu.

 

MMORPG tabanlı geliştirilen oyunda en önemli amacınız tüm olumsuz şartlara rağmen hayatta kalmak. Yabani hayvanlar, rakip oyuncular, ejderhalar ve dinazorlar gibi birçok tehditin sizi yıldırmasına izin vermeden karakterinizi oyuna bağlamanız gerekiyor. Yeri geldiğinde palmiye gölgesinde uyuyacak, yeri geldiğinde çamurlu suyu içerek karakterinizin oyuna devam etmesini sağlayacaksınız. Oyunda hayatta kalmanın en kritik yolu avcılık yeteneklerinizi geliştirmek. Bu, hem rakip oyunculara hem de doğadaki yabani hayvanlara karşı sizi korurken, karakterinizin karnını da doyuracak tek yol. RPG yöntemiyle yapacağınız bu yetenek geliştirmesi için doğanın zorlu koşullarına uyum sağlamanız gerekiyor.

 

Diğer tüm hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi Jurassic Survival'da da bir ev inşa ediyor ve tüm teçhizatlarınızı burada saklıyorsunuz. Eviniz kale gibi güçlü olursa, dış tehlikelerden o kadar çok korunuyorsunuz. Bu nedenle eviniz için toplayacağınız malzemeleri özenle seçmeye dikkat etmelisiniz. Yüksek kaliteli grafiklerle ve gerçekçi bir fizik yapısıyla geliştirilen Jurassic Survival oldukça heyecanlı bir oyun hikayesine sahip. Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Jurassic Survival gibi kaliteli bir yapımı mutlaka denemelisiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Jurassic Survival Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: