Jurassic Survival ikon

Jurassic Survival APK

v2.7.1

Jurassic Survival Açıklama

İlkel yaşamı çok iyi yansıtan Jurassic Survival aksiyon dolu hikayeye sahip bir hayatta kalma oyunu.


MMORPG tabanlı geliştirilen oyunda en önemli amacınız tüm olumsuz şartlara rağmen hayatta kalmak. Yabani hayvanlar, rakip oyuncular, ejderhalar ve dinazorlar gibi birçok tehditin sizi yıldırmasına izin vermeden karakterinizi oyuna bağlamanız gerekiyor. Yeri geldiğinde palmiye gölgesinde uyuyacak, yeri geldiğinde çamurlu suyu içerek karakterinizin oyuna devam etmesini sağlayacaksınız. Oyunda hayatta kalmanın en kritik yolu avcılık yeteneklerinizi geliştirmek. Bu, hem rakip oyunculara hem de doğadaki yabani hayvanlara karşı sizi korurken, karakterinizin karnını da doyuracak tek yol. RPG yöntemiyle yapacağınız bu yetenek geliştirmesi için doğanın zorlu koşullarına uyum sağlamanız gerekiyor.


Diğer tüm hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi Jurassic Survival'da da bir ev inşa ediyor ve tüm teçhizatlarınızı burada saklıyorsunuz. Eviniz kale gibi güçlü olursa, dış tehlikelerden o kadar çok korunuyorsunuz. Bu nedenle eviniz için toplayacağınız malzemeleri özenle seçmeye dikkat etmelisiniz. Yüksek kaliteli grafiklerle ve gerçekçi bir fizik yapısıyla geliştirilen Jurassic Survival oldukça heyecanlı bir oyun hikayesine sahip. Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Jurassic Survival gibi kaliteli bir yapımı mutlaka denemelisiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Jurassic Survival APK son sürüm güncellemesinde oynanışı etkileyen sorunlar düzeltilmiş.

Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri Jurassic Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.1

GeliştiriciMishka Production

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi13.11.2017 - 14:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme733

Dosya boyutu 227 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7937

GÜVENLİKİndireceğiniz Jurassic Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: jurassic.survival.craft.z

APK imzası: 751d247cef0ba0f8f65f9d3d7a712b57e71aba9b

Jurassic Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Jurassic Survival versiyonları:
  • 1. Jurassic Survival v1.1.26
  • 2. Jurassic Survival v1.1.5
  • 3. Jurassic Survival v1.0.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

8 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder