Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » San Andreas Crime City

San Andreas Crime City

v1.0.0.0
reklamlar
San Andreas Crime City
San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

San Andreas Crime City Açıklama

Aksiyon dolu şehir simülasyonu oyunu San Andreas Crime City ile şehrin altını üstüne getirin.

 

Mafyaların çekişmesine sahne olan San Andreas sokakları sizin yöneteceğiniz korkusuz bir kahraman ile tamamen değişecek. Tüm güç dengelerini alt üst etmek ve şehrin yer altı gruplarına kendinizi kabul ettirmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Açık dünya olarak tasarlanan şehir simülasyonu oyunu San Andreas Crime City iki farklı oyun modu sunuyor. Birincisi şehrin tüm sokaklarında serbestçe dolaşabileceğiniz açık dünya aksiyon modu. Bu modda tamamen serbest şekilde hareket edebilir ve diğer moddaki görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak yeteneklere kendinizi alıştırabilirsiniz. Oyunun ikinci modu ise epik hikaye, yani misyon görevleri modu. Bu modda şehrin patronu olmak ve diğer mafyaları kontrol altına almak için çeşitli görevleri tamamlıyorsunuz.

 

San Andreas Crime City uçaktan tekneye, spor yarış arabalarından bisiklete kadar birçok aracı kullanmaya izin veriyor. Gerek açık dünya modunda gerekse misyon görevi modundaki tüm aksiyonlar yüksek kateli 3D grafiklerle desteklenmiş. Oldukça akıcı bir grafik animasyonuna sahip olan San Andreas Crime City tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. APK dosyasını indirerek onlara patronun kim olduğunu gösterin!

Güncelleme Notları

Yeni spor arabaları ve tekneler,

17. seviyeden sonra daha az reklam gösterimi,

Hız optimizasyonu.

reklamlar

San Andreas Crime City Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: