San Andreas Crime City ikon

San Andreas Crime City APK

v1.0.0.0

San Andreas Crime City Açıklama

Aksiyon dolu şehir simülasyonu oyunu San Andreas Crime City ile şehrin altını üstüne getirin.

 

Mafyaların çekişmesine sahne olan San Andreas sokakları sizin yöneteceğiniz korkusuz bir kahraman ile tamamen değişecek. Tüm güç dengelerini alt üst etmek ve şehrin yer altı gruplarına kendinizi kabul ettirmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Açık dünya olarak tasarlanan şehir simülasyonu oyunu San Andreas Crime City iki farklı oyun modu sunuyor. Birincisi şehrin tüm sokaklarında serbestçe dolaşabileceğiniz açık dünya aksiyon modu. Bu modda tamamen serbest şekilde hareket edebilir ve diğer moddaki görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak yeteneklere kendinizi alıştırabilirsiniz. Oyunun ikinci modu ise epik hikaye, yani misyon görevleri modu. Bu modda şehrin patronu olmak ve diğer mafyaları kontrol altına almak için çeşitli görevleri tamamlıyorsunuz.

 

San Andreas Crime City uçaktan tekneye, spor yarış arabalarından bisiklete kadar birçok aracı kullanmaya izin veriyor. Gerek açık dünya modunda gerekse misyon görevi modundaki tüm aksiyonlar yüksek kateli 3D grafiklerle desteklenmiş. Oldukça akıcı bir grafik animasyonuna sahip olan San Andreas Crime City tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. APK dosyasını indirerek onlara patronun kim olduğunu gösterin!

Son güncellemede neler var?

Yeni spor arabaları ve tekneler,

17. seviyeden sonra daha az reklam gösterimi,

Hız optimizasyonu.

San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri San Andreas Crime City ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0.0

GeliştiriciMiamiCrimeGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi31.05.2017 - 12:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2071

Dosya boyutu 50.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7628

GÜVENLİKİndireceğiniz San Andreas Crime City APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.miamicrimecity.sanandreascrimecity

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.7

14 kullanıcı oyuna göre

San Andreas Crime City için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce San Andreas Crime City v1.0.0.0 için
Aqa Nasil Oyun? Gercekten Boylemi?