Zombie Raiders Survival ikon

Zombie Raiders Survival

v1.3.1

Zombie Raiders Survival, zombi saldırısına karşı koyarak hayatta kalmaya çalışacağınız bir aksiyon oyunudur.

 

Geniş bir orman ve şehir haritası içeren oyunda zombileri vurarak ilerliyor ve şehrin sonuna ulaşmaya çalışıyorsunuz. Başlangıçta basit bir silahla zombileri öldürürken, taramalı tüfek ve roketatar gibi daha üst seviye silahları çevreden topluyorsunuz. Bu nedenle ilerlerken silahlar için bırakılan ipuçlarına sürekli dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Oyun özellikle ilerleyen bölümlerde tam bir zombi akını haline gelyor. Bu nedenle üst seviye silah bulamadığınız sürece buna karşı koymak oldukça zor; bu durumda oyunun otomatik botlarını devreye sokarak yanınızda savaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu seçeneğiniz sınırlı sayıda olduğu için kullanma zamanını iyi ayarlamaya çalışmanız şart.

 

Akıcı Ragdoll grafikleriyle geliştirilen Zombie Raiders Survival, zombi türü Survival yani hayatta kalma oyunu sevenler için değerlendirilmesi gereken bir seçenek. Ücretsiz sunulan Zombie Raiders Survival APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.1

GeliştiriciSmooth Zenith Design

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.03.2018 - 12:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme33

Dosya boyutu 44.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8432

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder