Zombie Raiders Survival ikon

Zombie Raiders Survival APK

v1.3.1

Zombie Raiders Survival, zombi saldırısına karşı koyarak hayatta kalmaya çalışacağınız bir aksiyon oyunudur.

 

Geniş bir orman ve şehir haritası içeren oyunda zombileri vurarak ilerliyor ve şehrin sonuna ulaşmaya çalışıyorsunuz. Başlangıçta basit bir silahla zombileri öldürürken, taramalı tüfek ve roketatar gibi daha üst seviye silahları çevreden topluyorsunuz. Bu nedenle ilerlerken silahlar için bırakılan ipuçlarına sürekli dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Oyun özellikle ilerleyen bölümlerde tam bir zombi akını haline gelyor. Bu nedenle üst seviye silah bulamadığınız sürece buna karşı koymak oldukça zor; bu durumda oyunun otomatik botlarını devreye sokarak yanınızda savaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu seçeneğiniz sınırlı sayıda olduğu için kullanma zamanını iyi ayarlamaya çalışmanız şart.

 

Akıcı Ragdoll grafikleriyle geliştirilen Zombie Raiders Survival, zombi türü Survival yani hayatta kalma oyunu sevenler için değerlendirilmesi gereken bir seçenek. Ücretsiz sunulan Zombie Raiders Survival APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri Zombie Raiders Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder