Spartan Firefight ikon

Spartan Firefight APK

v3.41

Spartan Firefight Açıklama

Spartan Firefight APK, arcade tabanlı geliştirilmiş aksiyon dolu bir Android oyunu.


Aksiyon oyunları arasında yer alan Spartan Firefight'ta aksiyon dolu savaşlara hazır olun. Savaş diyoruz ama oyunumuzdaki savaş arcade tabanlı geliştirilmiş platform üzerinde ilerliyor. 5 dakikalık bölümler halinde karşınıza çıkan düşman dalgalarına karşı savaşıyor ve bölümü tamamlamaya çalışıyorsunuz.


Oyundaki savaşlar birçok mod üzerinde ilerliyor. Örneğin itfaiye modunda düşman dalgası ile savaşırken, bayrak modunda platform üzerindeki bayrakları toplamaya çalışıyorsunuz. Böyle farklı kurgulara sahip birçok oyun modu ile oyun hem keyifli hem de akıcı bir deneyim yaşamınızı sağlıyor.


Dobermann Studios ekibi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Spartan Firefight APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve düşmanlara karşı savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Spartan Firefight APK son sürüm güncellemesinde 8 yeni cover modeli eklenmiş, oyuncu eşleşme sistemi optimize edilmiş, oyuncular yeniden doğduklarında ölünmez olurlarsa yanıp sönecek şekilde güncellenmiş ve oyunda tespit edilen genel hatalar düzeltilmiş.

Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.41

GeliştiriciDobermann Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.10.2020 - 23:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme25

Dosya boyutu 73.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10612

GÜVENLİKİndireceğiniz Spartan Firefight APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dobermannstudios.spartanfirefight

APK imzası: e5a7c15eea613068f42ef90d0a2bdaf3c033fad6

Spartan Firefight eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Spartan Firefight versiyonları:
  • 1. Spartan Firefight v1.70

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder