Spartan Firefight ikon

Spartan Firefight APK

v1.70

Spartan Firefight APK, arcade tabanlı geliştirilmiş aksiyon dolu bir Android oyunu.


Aksiyon oyunları arasında yer alan Spartan Firefight'ta aksiyon dolu savaşlara hazır olun. Savaş diyoruz ama oyunumuzdaki savaş arcade tabanlı geliştirilmiş platform üzerinde ilerliyor. 5 dakikalık bölümler halinde karşınıza çıkan düşman dalgalarına karşı savaşıyor ve bölümü tamamlamaya çalışıyorsunuz.


Oyundaki savaşlar birçok mod üzerinde ilerliyor. Örneğin itfaiye modunda düşman dalgası ile savaşırken, bayrak modunda platform üzerindeki bayrakları toplamaya çalışıyorsunuz. Böyle farklı kurgulara sahip birçok oyun modu ile oyun hem keyifli hem de akıcı bir deneyim yaşamınızı sağlıyor.


Dobermann Studios ekibi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Spartan Firefight APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve düşmanlara karşı savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Spartan Firefight nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Spartan Firefight APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri Spartan Firefight ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder