Bullet Strike: FPS Commando 3D ikon

Bullet Strike: FPS Commando 3D APK

v5.3

Bullet Strike: FPS Commando 3D Açıklama

Bullet Strike: FPS Commando 3D, FPS tabanlı geliştirilmiş aksiyon dolu bir savaş oyunudur.


Yetenekli bir komando askerini kontrol edeceğiniz oyunda devletinizin ve milletinizin geleceği size bağlı. Düşman saldırısı altındaki ülkenizi kurtararak geleceğini garanti altına almak oyundaki temel göreviniz. Bunu başarmak için de askeri operasyonlara katılarak rehine kurtarma, düşman unsurlarıyla savaşma ve mayın temizleme gibi zorlu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Bullet Strike'da savaşlar genellikle askeri operasyon tarzında ilerliyor. Her operasyonda farklı hedefleri görev alıyor ve tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bu nedenle operasyona göre kullanmanız gereken silahlar da değişiyor. Otomatik tüfek, keskin nişancı, tabanca ve el bombası gibi bir askerin kullanabileceği her tür ağır silah oyunda kendisine yer bulmuş.


Bullet Strike: FPS Commando 3D belli bir hikaye üzerinden ilerliyor. Size verilen görevleri tamamladıkça bu hikayede daha önemli bir konuma yükseliyor ve gerektiğinde devletinizden madalya bile kazanıyorsunuz. En önemli görevinizi, yani devleti ve milleti tehlikelerden kurtarmayı başardığınızda ise artık bir kahraman oluyorsunuz.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Akıcı savaş hikayesi, üç boyutlu çevre modellemesi ve RPG tarzının başarılı kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Bullet Strike APK dosyasını hemen indirerek teröristlere karşı savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Bullet Strike: FPS Commando 3D ekran görüntüleri Bullet Strike: FPS Commando 3D ekran görüntüleri Bullet Strike: FPS Commando 3D ekran görüntüleri Bullet Strike: FPS Commando 3D ekran görüntüleri Bullet Strike: FPS Commando 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.3

GeliştiriciRockville Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.11.2022 - 15:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme43

Dosya boyutu 117 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11196

GÜVENLİKİndireceğiniz Bullet Strike: FPS Commando 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rockville.terrorist.shooter.fps

APK imzası: ecf3d849b453b042602a544495ed0246eb444863

Bullet Strike: FPS Commando 3D eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bullet Strike: FPS Commando 3D versiyonları:
  • 1. Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş

Bullet Strike: FPS Commando 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bullet Strike: FPS Commando 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder