Hungry Shark World ikon

Hungry Shark World APK

v3.8.0

fsane köpek balığı oyunu Hungry Shark World yeni serisi ile oyun severlerin karşısına çıktı. Aksiyon ve heyecan dolu su macerası olan oyunda birbirinden vahşi köpek balıklarından birisini seçerek denizde yer alan balık, ahtapot ve deniz anası gibi canlılarla birlikte insanları da yiyerek puan ve altın kazanıyorsunuz.


Oyunda toplayacağınız puanlar daha güçlü köpek balıklarının kilidini açmanızı sağlayacak. Toplamda 17 köpek balığının yer aldığı oyunda her canlı yenmiyor, özellikle zehir saçan deniz canlılarına karşı dikkatli olmalısınız. Aksi halde köpek balığınız ölebilir.

Hungry Shark World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hungry Shark World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hungry Shark World ekran görüntüleri Hungry Shark World ekran görüntüleri Hungry Shark World ekran görüntüleri Hungry Shark World ekran görüntüleri Hungry Shark World ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hungry Shark World APK son sürüm güncellemesi ile;

Yedi denizlerde yaşanan sorunlar düzeltilmiş,

Keskin diş güncellemesi yapılmış.

Yorumlar

Hungry Shark World için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Hungry Shark World v3.5.0 için
Çok güzel
Ziyaretçi1 yıl önce Hungry Shark World v3.5.0 için
Hileli mi?
Ziyaretçi2 yıl önce Hungry Shark World v2.7.2 için
Hilelimi para hilesi olsun
Ziyaretçi3 yıl önce Hungry Shark World v2.7.2 için
Malesef durdu diyo
Ziyaretçi3 yıl önce Hungry Shark World v2.1.8 için
Hilelimi