Popular Wars ikon

Popular Wars

v1.0.12

Popular Wars, popüler olmaya ve en fazla takipçiyi kazanmaya çalıştığınız eğlenceli bir Android oyunudur.

 

Oyunun kurgusu eğlenceli olduğu kadar oldukça basit: Geniş bir harita üzerinde gezerek takipçi kitlenizi arttırmak oyundaki en önemli göreviniz. Takipçi sayınızı arttırmak ve popüler olmak için harita üzerindeki beyaz renkli küçük karakterlere dokunmak yeterli oluyor. İşin zor kısmı ise diğer oyuncularla rekabet halinde olmanız. Onlardan hızlı ve önce davranarak takipçi sayınızı arttırmanız şart, bu sayede kazandığınız puan sayısı da yüksek oluyor.

 

Popular Wars'ta her bölüm iki dakikalık zamanla kısıtlı. Yani 2 dakika içerisinde en çok takipçiyi toplayan oyuncu bölümü kazanmış oluyor. Eğer rakiplerinizden geç kalırsanız harita üzerindeki eşyaları kullanarak onlara zarar verebilir ve takipçilerini kendinize çekebilirsiniz. Bunu oyunun küçük bir hilesi olarak da görebilirsiniz. :) İnternetsiz olması ve kolay oynanışı ile Popular Wars zaman geçirmek için gayet ideal bir Android oyunu. Popular Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.12

GeliştiriciLion Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi25.12.2018 - 12:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme188

Dosya boyutu 55.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9241

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder