Popular Wars ikon

Popular Wars APK

v1.0.23

Popular Wars, popüler olmaya ve en fazla takipçiyi kazanmaya çalıştığınız eğlenceli bir Android oyunudur.


Oyunun kurgusu eğlenceli olduğu kadar oldukça basit: Geniş bir harita üzerinde gezerek takipçi kitlenizi arttırmak oyundaki en önemli göreviniz. Takipçi sayınızı arttırmak ve popüler olmak için harita üzerindeki beyaz renkli küçük karakterlere dokunmak yeterli oluyor. İşin zor kısmı ise diğer oyuncularla rekabet halinde olmanız. Onlardan hızlı ve önce davranarak takipçi sayınızı arttırmanız şart, bu sayede kazandığınız puan sayısı da yüksek oluyor.


Popular Wars'ta her bölüm iki dakikalık zamanla kısıtlı. Yani 2 dakika içerisinde en çok takipçiyi toplayan oyuncu bölümü kazanmış oluyor. Eğer rakiplerinizden geç kalırsanız harita üzerindeki eşyaları kullanarak onlara zarar verebilir ve takipçilerini kendinize çekebilirsiniz. Bunu oyunun küçük bir hilesi olarak da görebilirsiniz. :) İnternetsiz olması ve kolay oynanışı ile Popular Wars zaman geçirmek için gayet ideal bir Android oyunu. Popular Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri Popular Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Popular Wars APK güncel sürümde oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder