Büyük Kaçış - Prison Escape ikon

Büyük Kaçış - Prison Escape APK

v1.0.9

Büyük Kaçış - Prison Escape, yöneteceğiniz karakteri zorlu hapishane yaşamından kaçarak kurtarmanız gereken sürükleyici bir Android oyunu. 

 

Aksiyon dolu bir kaçış hikayesi içeren oyunda karakterinizi kurtarabilmek için farklı senaryoları denemeniz ve doğru olanı seçmeniz gerekiyor. Bu kaçış sırasında kullanabileceğiniz farklı silahlar ve araçlar var: bunları elde edebilmek için hapishane görevlilerini atlatmanız gerekiyor. Bunun için de çok sessiz olmanız ve doğru strateji uygulamanız şart.

 

Kaçış ve kurtulma tabanlı strateji oyunlarını seviyorsanız, geniş oyun hikayesi ve zorlu bölümleri ile Büyük Kaçış - Prison Escape sizin için iyi bir alternatif olabilir. Büyük Kaçış - Prison Escape APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Büyük Kaçış - Prison Escape ekran görüntüleri Büyük Kaçış - Prison Escape ekran görüntüleri Büyük Kaçış - Prison Escape ekran görüntüleri Büyük Kaçış - Prison Escape ekran görüntüleri Büyük Kaçış - Prison Escape ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Büyük Kaçış - Prison Escape için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Büyük Kaçış - Prison Escape v1.0.9 için
Teşekkürler