Modern Commando Strike Mission ikon

Modern Commando Strike Mission APK

v5.0

Modern Commando Strike Mission Açıklama

Modern Commando Strike Mission APK, Android için geliştirilen FPS tabanlı aksiyon dolu bir oyun.


Birinci şahıs nişancı oyunu olarak tasarlanan Modern Commando Strike Mission oyununda aksiyon dolu çatışmalara hazır olun. Komando karakterini kontrol edeceğiniz oyunda hedefiniz düşman unsurlarını yok etmek. PUBG Mobile benzeri grafikleriyle dikkat çekse de oyunun kurgusu kendine özgü diyebiliriz. Paraşütle atladığınız noktada hızlıca silah ve gerekli ekipmanları bulun, düşman askerlerle çatışmaya başlayın.


Çok oyunculu mod dahil olmak üzere Modern Commando Strike Mission APK oyununda birçok oyun modu yer alıyor. İster tek başınıza isterseniz de online olarak diğer oyuncularla oynayabileceğiniz bu oyun tamamen ücretsiz. Modern Commando Strike Mission APK dosyasını hemen şimdi indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Modern Commando Strike Mission ekran görüntüleri Modern Commando Strike Mission ekran görüntüleri Modern Commando Strike Mission ekran görüntüleri Modern Commando Strike Mission ekran görüntüleri Modern Commando Strike Mission ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0

GeliştiriciGameDuo+

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi14.02.2024 - 18:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme22

Dosya boyutu 55.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11598

GÜVENLİKİndireceğiniz Modern Commando Strike Mission APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gdp.gungame.fps.commando.strike.shooting.games

APK imzası: e69d7bfc1ab6a0c653d10a2002cfd6fc92adb051

Modern Commando Strike Mission nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Modern Commando Strike Mission APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder