Count Masters: Çöp Adam Koşu ikon

Count Masters: Çöp Adam Koşu APK

v1.29.14

Count Masters: Çöp Adam Koşu oyunuyla çöp adamlar karşı karşıya geliyor.


Koşu ve aksiyon tarzını bir araya getiren Count Masters oyununda çöp adam karakterlerini yönetecek ve düşmanla çarpışacaksınız. Oyun bildiğimiz aksiyon kurgularından oldukça farklı bir içeriğe sahip. Parkurun başında birkaç çöp adamla başladığınız platform üzerindeki kapılardan geçerek adam sayınızı artırıyor veya azaltıyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kapıdan sonra karşınıza çıkan düşman adamların sayısı. Eğer sizin yanınızdaki çöp adam sayısı düşmanların sayısından az olursa kavgayı kaybediyorsunuz.


Oyundaki her parkurda adam sayınızı azaltmaya çalışan engeller mevcut. Bu engelleri dikkatlice geçtiğiniz taktirde düşmanları yenebilirsiniz. Özellikle parkur sonundaki patron savaşında galip gelmek için çok sayıda adama ihtiyacınız olduğunu belirtelim. Bu yüzden adam sayınızı olabildiğince yüksek tutmanızda fayda var.


Freeplay ekibi tarafından geliştirilen ve 2021 yılının en popüler oyunları arasında yer alan Count Masters oynamaya değer bir yapım. Keyifli zamanlar geçirmek istiyorsanız oyuna ait Count Masters APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Count Masters: Çöp Adam Koşu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Count Masters: Çöp Adam Koşu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Count Masters: Çöp Adam Koşu ekran görüntüleri Count Masters: Çöp Adam Koşu ekran görüntüleri Count Masters: Çöp Adam Koşu ekran görüntüleri Count Masters: Çöp Adam Koşu ekran görüntüleri Count Masters: Çöp Adam Koşu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder