Alto's Adventure ikon

Alto's Adventure

v1.5.1

Alto's Adventure sonu olmayan bir snowboard oyunu olarak öne çıkıyor.

 

Dağların üzerinden snowboard yaparak geçeceğiniz oyunda doğadaki vahşi yaşama tanık olacak ve eğlenceli görevleri tamamlayacaksınız. Alto's ve arkadaşlarının çıktığı snowboard parkuru üzerindeki altınları toplamak önemli görevleriniz arasında. Bu altınları toplamak için rampalardan atlamanız gerekiyor ama, bazı altınları toplamak için akrobatik hareketler yapmanız gerekiyor. Parkur üzerinde tamamlamanız gereken toplam 180 hedef bulunuyor ve hepsinde amacınız farklı.

 

Snowboard yaparken toplayacağınız altınlar gelişmiş kayak araçlarının kilidini açmanızı sağlıyor. Oyunda değişen hava durumuna bağlı olarak kayak takımlarınızı değiştirmeniz gerekiyor; her kayak takımı farklı şartlarda hedefe ulaşmak için optimize edilmiş. Bu nedenle olabildiğince çok altın toplamaya çalışın. 

 

Alto's Adventure'un minimal ve yüksek kaliteli tasarımı oyunun keyfini yukarılara çıkartıyor. Sezgisel olarak kontrol edilen karakter ise tek dokunuşla yönlendirilebiliyor. Oyunun basit oynanış tarzı sizi yanıltmasın; her ne kadar basit olsa da oldukça keyifli bir oyun. Alto's Adventure APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Alto's Adventure ekran görüntüleri Alto's Adventure ekran görüntüleri Alto's Adventure ekran görüntüleri Alto's Adventure ekran görüntüleri Alto's Adventure ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1

GeliştiriciNoodlecake Studios Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi17.02.2018 - 11:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme62

Dosya boyutu 63.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8259

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder