Star Trek™ Trexels II ikon

Star Trek™ Trexels II

v1.4.6

Star Trek Trexels II uzay görevleri içeren macera dolu bir Android oyunudur.

 

Astronot ekibini kontrol edeceğiniz oyunda uzaydaki gezegenleri keşfetmek ve sırlarını açığa çıkarmak için uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu yolculukta size eşlik edecek bir mürettebat ekibi de kurmanız gerek. Picard, Spock, Janeway, Kirk ve Data gibi Star Trek filminden bildiğimiz popüler Astronotlar oyunda kendisine yer bulmuş. Onlarla beraber görev dağılımı yaptığınızda işiniz biraz kolaylaşıyor ancak yine de asıl görev size ait. Bunun yanında sizi uzaya götürecek uzay gemilerini inşa etmek, hangi gezegenlere gidileceğine karar vermek gibi zorlu sorumluluklarınız da var.

 

Kongregate stüdyosunun geliştirdiği Star Trek Trexels II akıcı oyun kurgusu ve başarılı grafikleri eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Star Trek Trexels II APK dosyasını hemen indirin ve bu eğlenceli uzay keşfi macerasında yerinizi alın. İyi oyunlar.

Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.6

GeliştiriciKongregate

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.10.2018 - 13:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme9

Dosya boyutu 56.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9064

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder