Star Trek™ Trexels II ikon

Star Trek™ Trexels II APK

v1.4.6

Star Trek Trexels II uzay görevleri içeren macera dolu bir Android oyunudur.

 

Astronot ekibini kontrol edeceğiniz oyunda uzaydaki gezegenleri keşfetmek ve sırlarını açığa çıkarmak için uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu yolculukta size eşlik edecek bir mürettebat ekibi de kurmanız gerek. Picard, Spock, Janeway, Kirk ve Data gibi Star Trek filminden bildiğimiz popüler Astronotlar oyunda kendisine yer bulmuş. Onlarla beraber görev dağılımı yaptığınızda işiniz biraz kolaylaşıyor ancak yine de asıl görev size ait. Bunun yanında sizi uzaya götürecek uzay gemilerini inşa etmek, hangi gezegenlere gidileceğine karar vermek gibi zorlu sorumluluklarınız da var.

 

Kongregate stüdyosunun geliştirdiği Star Trek Trexels II akıcı oyun kurgusu ve başarılı grafikleri eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Star Trek Trexels II APK dosyasını hemen indirin ve bu eğlenceli uzay keşfi macerasında yerinizi alın. İyi oyunlar.

Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri Star Trek™ Trexels II ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder