Tower Crush ikon

Tower Crush APK

v1.1.10

Tower Crush Açıklama

Kule savaşı oyunları arasında oldukça popüler olan Tower Crush, kendi kulenizi inşa ederken, karşınıza çıkan düşman kuleleriyle mücadele ettiğiniz aksiyon dolu bir oyun.

 

Küçük ve neredeyse bir kat bile olmayan kuleyle başladığınız oyunda düşman kuleleriyle gireceğiniz savaşta göstereceğiniz başarılara bağlı olarak kuleniz için özel ödüller ve para puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu özel ödüllerle hem kulenizi yükseltmeniz hem de makinalı tüfek, lav silahı, lazer silahı ve roketatar gibi farklı güçteki silahları satın alarak kulenizin gücünü arttırmanız gerekiyor.

 

Kule savunmasında silahlar çok önemli, ancak süper kahramanlarla destekleyeceğiniz kulenizin yıkılması çok daha zordur. Savaşçı, şövalye, zombi ve büyücü gibi minik süper kahramanlardan oluşan 6 cesur kahraman kulenizi savunmak için hazır bekliyor. 250'den fazla mücadele seviyesi, özel güçleri ve pratik stratejileriyle aksiyon dolu kule savaşlarına katılmak için Tower Crush Apk dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.

Tower Crush ekran görüntüleri Tower Crush ekran görüntüleri Tower Crush ekran görüntüleri Tower Crush ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.10

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi06.05.2017 - 12:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme288

Dosya boyutu 100 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7587

GÜVENLİKİndireceğiniz Tower Crush APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.impossibleapps.towercrush

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder