Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Tower Crush

Tower Crush

v1.1.10
reklamlar
Tower Crush
Tower Crush ekran görüntüleri Tower Crush ekran görüntüleri Tower Crush ekran görüntüleri Tower Crush ekran görüntüleri Tower Crush tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Tower Crush Açıklama

Kule savaşı oyunları arasında oldukça popüler olan Tower Crush, kendi kulenizi inşa ederken, karşınıza çıkan düşman kuleleriyle mücadele ettiğiniz aksiyon dolu bir oyun.

 

Küçük ve neredeyse bir kat bile olmayan kuleyle başladığınız oyunda düşman kuleleriyle gireceğiniz savaşta göstereceğiniz başarılara bağlı olarak kuleniz için özel ödüller ve para puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu özel ödüllerle hem kulenizi yükseltmeniz hem de makinalı tüfek, lav silahı, lazer silahı ve roketatar gibi farklı güçteki silahları satın alarak kulenizin gücünü arttırmanız gerekiyor.

 

Kule savunmasında silahlar çok önemli, ancak süper kahramanlarla destekleyeceğiniz kulenizin yıkılması çok daha zordur. Savaşçı, şövalye, zombi ve büyücü gibi minik süper kahramanlardan oluşan 6 cesur kahraman kulenizi savunmak için hazır bekliyor. 250'den fazla mücadele seviyesi, özel güçleri ve pratik stratejileriyle aksiyon dolu kule savaşlarına katılmak için Tower Crush Apk dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.

reklamlar

Tower Crush Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: