Into the Dead 2 ikon

Into the Dead 2 APK

v1.49.0

Into the Dead 2 ile zombilerin istilasına karşı büyük savaşa katılın.


Oyunun hikayesi büyük bir zombi istilası ile başlıyor. Bu hikayede dünyayı saran zombi virüsüne karşı koyacak birkaç kahraman var. Bunlardan birisi de sizsiniz. Oyundaki amacınız ilk olarak ailenizi zombilerden kurtarmak, daha sonra sizin gibi zombilerden etkilenmeyen sağlıklı insanları bularak işbirliği yapacak ve zombilere karşı büyük bir kurtuluş savaşına katılacaksınız.


Into the Dead 2'de onlarca bölüm var. Her bölüm oyun hikayesine uygun şekilde kendi hikayesine ve görev yapısına sahip. Görevleri tamamladıkça yeni bölümlere geçiyor ve her bölümde daha zorlu görevlerle karşılaşıyorsunuz. Özellikle zorlu bölümleri geçmek için daha güçlü ve etkili silahları kullanmanız şart. Bu yüzden görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaya dikkat etmelisiniz.


PIKPOK ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici hikayesi ile kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Into the Dead 2 APK dosyasını hemen indirerek oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Into the Dead 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Into the Dead 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Into the Dead 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Into the Dead 2 ekran görüntüleri Into the Dead 2 ekran görüntüleri Into the Dead 2 ekran görüntüleri Into the Dead 2 ekran görüntüleri Into the Dead 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Into the Dead 2 APK son sürüm güncellemesiyle hesaplaşma isimli yeni bir bölüm eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder