Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar ikon

Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar APK

v1.26.0

Hayvanat bahçesinin kralı Zooba oyunu ile belli oluyor.


Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar, Android için geliştirilmiş çok farklı bir battle royale oyunu. Evet, yanlış okumadınız, Zooba battle royale tarzında geliştirilmiş bir savaş oyunu. Bu sefer insan karakterleri yerine hayvanat bahçesinin dostları karşı karşıya geliyor ve en güçlü hayvan olmak için savaşıyor.


Çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) yapısına sahip olan oyunda hayvanların aksiyon dolu savaşına ortak olun. Oyunda seçebileceğiniz 10'dan fazla hayvan karakteri bulunuyor. Goril'den bukalemuna, Panda'dan tilkiye kadar birçok hayvan karakteri arasından istediğinizi seçerek savaşmaya hazır hale geliyorsunuz. Göreviniz, savaş alanındaki diğer hayvanları yenerek hayvanat bahçesinin en güçlü hayvanı olmak. Yani hayvanat bahçesinin kralı olmak için çarpışmak.


Android battle royale oyunları gibi Zooba'da da silahlar haritanın farklı yerlerinde bulunuyor. Tabanca, pompalı tüfek ve otomatik tüfek gibi birçok silah modeli var. Hangisini bulursanız, onu topluyor ve savaşmaya başlıyorsunuz. Unutmayın, bu oyunda dost yok. Tüm hayvanlar size rakip, onları yenmek ve hayvanat bahçesinin kralı olmak zorundasınız.


Sıradışı oyun kurgusunu kaliteli grafiklerle birleştiren Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar, aksiyon dolu savaş oyunlarını seven kullanıcılar için oldukça ideal. Özellikle farklı battle royale tarzı ile öne çıkan oyunu oynamak için ücretsiz sunduğumuz Zooba APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar ekran görüntüleri Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar ekran görüntüleri Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar ekran görüntüleri Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar ekran görüntüleri Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder